POCO X3 Pro 8/256 telefon alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yanlış anlamayın ben Samsung almam en nefret ettiğim telefon markası çok kullandım Samsung telefonları hiç memnun değilim.

Samsung dünyanın en büyük telefon üreticisidir. Milattan önce kalmış telefonlarını kullanırsanız tabii ki memnun olmazsınız. Son yıllarda çıkardıkları telefonlar gayet iyi.

Ön yargı falan yok, kullanan herkes üzgün.
Üzgün olmayan savunanlar fanboylar.

Hocam 2000 liralık telefonlardan yola çıkarak bütün bir markaya çöp damgası vurmasanız. Her şey parasına göre anlayın şunu. Nasıl 2000 TL'lik Samsung kullanıp bütün modellere laf atamıyorsam bu da öyle Redmi telefonlar 2500 liralık telefonlar hepsi. Ben de önceden Redmi Note 8 Pro vardı berbattı evet. POCO F2 Pro'ya geçince anladım her şey parasına göre. Ayrıca MIUI 12.5 ile neredeyse hiçbir yazılımsal problem kalmadı.

Kullandığınız telefon nedir?
2.5-3 yıl önce Huawei Mate 20 Lite almıştım. Hala onu kullanmaktayım ama şuan telefon alacak olsam Poco X3 pro alırdım. Tabi çok param olsa en aşağı Iphone 11 alırdım.

@476049, A52 alın, fazla söze gerek yok. Görüyorsunuz Poco X3 öneren yok.

@476049, A52 alın, fazla söze gerek yok. Görüyorsunuz POCO X3 öneren yok.

Benim annem de var Galaxy A52 öyle aham şaham bir şey değil.
Alınır ama ekranı için eğer oyun oynanmıyorsa daha iyi ekran daha iyi olur. Malzeme kalitesi çok dandik arka kapağı üstüne azıcık bastırınca içine göçüyor.

Benim annem de var Galaxy A52 öyle aham şaham bir şey değil.
Alınır ama ekranı için eğer oyun oynanmıyorsa daha iyi ekran daha iyi olur. Malzeme kalitesi çok dandik arka kapağı üstüne azıcık bastırınca içine göçüyor.
Realme 7'de alınabilir.

A52 alın, fazla söze gerek yok. Görüyorsunuz POCO X3 öneren yok.

Kusura bakmayın Samsung alt modelden değil görünümünü performansını sevmiyorum Samsung'un en son model telefonunu verseler yine kullanmam.

Çok oyun oynarım diyorsanız POCO X3 Pro alabilirsiniz. Ama A52 de üzmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı