Protein tozu alınır mı?

Run çöpü alınmaz, forumda son zamanlarda o kadar çok cahil türedi ki run iyi bir marka al demiş biri, merdivenaltı üretim yaptığı ifşalandı o markanın, bir de alma kanka protein tozu gerçek protein değil tavuk al diyen tiplemeler var, yahu adam günlük proteinini karşılayamadığından dolayı whey istiyorum diyor adam tavuk diye diretiyor, konu sahibi bütçe belirtirse adamakıllı öneri yapabiliriz.

@Aodien_yigit Dostum dislike atmışssın yorumuma ancak arkadaş para konusunda sıkıntıya düşüyorsa o protein tozunun 2 kilosu 600-700 lira. Parası olsa herhalde daha iyi bir marka alırdı diye düşünüyorum. Parası yoksa mecburen alınabilir gayet de.

@Aodien_yigit Dostum dislike atmışssın yorumuma ancak arkadaş para konusunda sıkıntıya düşüyorsa o protein tozunun 2 kilosu 600-700 lira. Parası olsa herhalde daha iyi bir marka alırdı diye düşünüyorum. Parası yoksa mecburen alınabilir gayet de.
2 kilosu 600 liraysa alınmayacağına emin oldum niyeyse. Piyasanın ne kadar ucuzuna veriyor farkındasınız değil mi? Bir şeyler olduğu belli yani.

Run nutrition 2.4 kg protein tozunu almak istiyorum. İlk protein tozum olacak. Yorumlara baktığımda herkes memnun, sizce alınır mı? Fiyatı diğer protein tozlarına göre uygun olduğu için yazdım.

Tavuk almayacağım illa protein tozu alacağım dersen bütçemde yok dersen en azından Proteinocean al nerede yapıldıgı belli en azından.

@Aodien_yigit dostum dislike atmışssın yorumuma ancak arkadaş para konusunda sıkıntıya düşüyorsa o protein tozunun 2 kilosu 600-700 lira. Parası olsa herhalde daha iyi bir marka alırdı diye düşünüyorum. Parası yoksa mecburen alınabilir gayet de.

600-700 demişsin 600-700'e gayet iyi seçenekler var (mysupplement, supplementlercom wheyleri).

Tavuk almayacağım illa protein tozu alacağım dersen bütçemde yok dersen en azından Proteinocean al nerede yapıldıgı belli en azından.

Ocean az güvenilir olsaydı hammaddeyi hangi firmadan aldığını açıklardı, oceandan kreatin, arjinin gibi saf ürünler harici bir şey alınmaz.

600-700 demişsin 600-700'e gayet iyi seçenekler var (mysupplement, supplementlercom wheyleri).

Ocean az güvenilir olsaydı hammaddeyi hangi firmadan aldığını açıklardı, oceandan kreatin, arjinin gibi saf ürünler harici bir şey alınmaz.

Katılıyorum arkadaşın söyledigi run markalı ürünün fiyatını bilmiyordum en ucuz bilinir seçeneklerden biri olan oceanı söyledim bütçenin 650-700TL oldugunu bilseydim supplementler.com. tozunu tavsiye ederdim.

Geri
Yukarı