Protein tozu alınır mı?

Maddi durumun varsa al gitsin 3 4 ay sonra falan boş hiçbir anlamı yok şu an asıl gelişeceğin dönemdesin ilk zamanlarında. Tavuk yemekten yumurta yemekten farkı yok bu toz un hatta imkanın varsa kreatin de al.

Hocam alayım o zamanda ne zaman kullanacağım bunu? Antrenmandan sonra mı veya önce mi sonraysa ben direk eve geçip yemek yiyorum yemekten sonra mı yiyeyim yoksa yemekle mi?

Evet hocam bana adaptasyon programı gibi bir şey yaptılar onun hareketlerini makinelerini yapıyorum.
Fullbody programıdır o.
Maddi durumun varsa al gitsin 3 4 ay sonra falan boş hiçbir anlamı yok şuan asıl gelişeceğin dönemdesin ilk zamanlarında. Tavuk yemekten yumurta yemekten farkı yok bu toz un hatta imkanın varsa kreatin de al.
Var hocam herhalde genetikte.
Kreatin aldıktan sonra ortalıkta böyle mi gezsin?
Başlıksız.jpg

Hocam alayım o zamanda ne zaman kullanacağım bunu? Antrenmandan sonra mı veya önce mi sonraysa ben direk eve geçip yemek yiyorum yemekten sonra mı yiyeyim yoksa yemekle mi?
Antremandan sonra daha iyi olur hocam. Antremandan önce de biraz karbonhidrat yüklemesi yaparsan daha verimli geçer.

Fullbody programıdır o.

Kreatin aldıktan sonra ortalıkta böyle mi gezsin?
Eki Görüntüle 1707561
Kreatin saç dökmez genetiğinde varsa hızlandırır. Dökse bende dökerdi.

Antrenmandan hemen sonra iyi olur.

Üstüne hemen yemek yesem sorun olur mu?

Whey Protein Tozu Fiyatı - En İyi Whey Protein Tozu Markası ve Kullanıcı Yorumları hocam bu nasıl 200 TL 400 gram ben bunu yemekten sonra içsem fayda eder mi ve ne kadar da bir içmeliyim.

O zaman kreatin almanı önermem. Sen bir Full body programından bölgesel programa geç o zaman bakarsın suplementlara.

Hocam ben o konularda hiçbir şey bilmiyorum hiç bölgesel çalışmadım ve nasıl program hazırlanacağını bilmiyorum sizce spor salonunda yardım ederler mi ve daha deminki atığım protein tozundan da vazgeçtim dediğiniz gibi bölgesel olarak çalıştığımda ve biraz daha gelişim gösterdiğimde alırım.

Son düzenleme:
Whey Protein Tozu Fiyatı - En İyi Whey Protein Tozu Markası ve Kullanıcı Yorumları hocam bu nasıl 200 TL 400 gram ben bunu yemekten sonra içsem fayda eder mi ve ne kadar da bir içmeliyim.
Proteinocean 🗿
Hocam ben o konularda hiçbir şey bilmiyorum hiç bölgesel çalışmadım ve nasıl program hazırlanacağını bilmiyorum sizce spor salonunda yardım ederler mi ve daha deminki atığım protein tozundan da vazgeçtim dediğiniz gibi bölgesel olarak çalıştığımda ve biraz daha gelişim gösterdiğimde alırım.
Sen Full body programını tamamla (yaklaşık 1-1, 5 ay sürmesi lazım) sonra hocana söyle, hocam bana yeni program verir misiniz diye o program yazar. Yazmazsa buraya konu aç program öneririz.

Proteinocean 🗿

Sen Full body programını tamamla (yaklaşık 1-1, 5 ay sürmesi lazım) sonra hocana söyle, hocam bana yeni program verir misiniz diye o program yazar. Yazmazsa buraya konu aç program öneririz.

Hocam sağ olun teşekkür ederim vallahi sizinde kafanızı şişiyorum kusura bakmayın 1. ayımı tamamlayınca tekrardan konu açarım.

Ve proteinoceandan supplement önerir misiniz yani alınır mı?

Geri
Yukarı