PS5 vs Xbox Series X

Kararsızım. Bir oyun 700TL. Xbox tarafında 700TL'ye 3 yıl Game Pass alınıyor. Game Pass'e her Microsoft ve bethesda yapımı ilk günden ekleniyor. EA Play eklendi Game Pass'e ve anlık olarak 200'den fazla oyun var ve artıyor. Kararsızım.
Ben PS5 alacağım Uncharted gibi oyunlar var. Dönem başı bir oyun alırım ilk aldığımda zaten iki oyunla beraber alırım zaten başka ihtiyacım olmayacağı için oyunları alırım ben ama sen bilirsin ya da Xbox alıp az paraya çok oyun oynayabilirsin ben Gamepass'i tamamen inceledim beğendiğim oyun sayısı 10 sen de say bitireceğin süreyi hesapla ve ona göre al.

Yok. Ama GoW ragnarok gibi oyunlar beni kararsız kılıyor.

Hocam 7 yılda çıkacak 10-15 tane çok iyi oyun için çok fazla oyun oynama şansını kaçırabilirsiniz veya tam tersi. Şahsi görüşüm o oyunların bağımlısı değilsen, içerik üretmiyorsan veya bir oyun keyfim var zaten zamanım da az oynamışken en kaliteli oyunu oynayayım diyorsan PS5 fakat 10-15 tane çok iyi oyun için Gamepass'deki 200 oyunu bırakabilecek veya o oyunlara para yetiştirebilecekseniz keyfiniz bilir. Durmu çok çok iyi olmayanlar bence Xbox veya PC almalı. Zaten Microsoft bir sürü stüdyo aldı özel oyunlar gelecektir diye düşünüyorum.(Sadece Xbox ve PC'de olan)

Elder Scrolls 6 ve Starfield sizce Xbox ve PC'ye özel olur mu sizce? İlk günden Game Pass'e geleceğini biliyoruz zaten.

XBOX exclusive oyunları game pass sistemi ile bilgisayara da geliyor. O parayı konsola vereceğinize sağlam bir bilgisayar almanızı tavsiye ederim. XBOX ve PS4 oyunları sınırlı. Sadece konsolda oynanabilirliği olan oyunları getiriyorlar. Bilgisayarda ise her türlü oyun var. Yanına bir de ikinci el bir joystick alırsınız. Konsol tarafında PS4 taraftarıyım ancak bütçem olsaydı net bilgisayar alırdım.

Geri
Yukarı