PS5 vs Xbox Series X

Hocam Cyberpunk'ın PS4'te nasıl çalıştığını görmüşsünüzdür. O birazda sebep oldu yeni nesil için. İndirimleri bekleyeceğim muhtemelen PS5 için.
Gerçekten kötü mü PS4 sürümü? Acaba Xbox One sürümü nasıl?

Eğer oyunlara verebilecek para varsa PS5 şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Baktınız beğenmiyorsunuz iade edip Xbox Series X modeline geçersiniz.

Eğer oyunlara verebilecek para varsa PS5 şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Baktınız beğenmiyorsunuz iade edip Xbox Series X modeline geçersiniz?

15-20 FPS civarında dolaşıyor hocam görüntü kalitesi deseniz berbat, uzun süredir bekliyordum Cyberpunk'ı hayal kırıklığı oldu benim açımdan. Xbox Series X'e daha yakınım açıkçası, PS4'ü satmayacağım oyunlarada çok para verebilecek durumum yok.

Eğer oyunlara verebilecek para varsa PS5 şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Baktınız beğenmiyorsunuz iade edip Xbox Series X modeline geçersiniz.
Xbox One PS4'ten daha güçsüz olduğu için PS4'tekinden daha kötüdür.

15-20 FPS civarında dolaşıyor hocam görüntü kalitesi deseniz berbat, uzun süredir bekliyordum Cyberpunk'ı hayal kırıklığı oldu benim açımdan. Xbox Series X'e daha yakınım açıkçası, PS4'ü satmayacağım oyunlarada çok para verebilecek durumum yok.
Gerçekten berbatmış... Bence Cyberpunk harici halen iş görebilir sonuçta TLOU2 gibi oyunlar bile açılabiliyor biraz CDPR firmasının suçu zaten adamların büyük bütçeli 2. oyunu falan şaşırmamak gerek ileride düzelebilir.

Xbox sana daha uzun vadeli 60 FPS seçeneği sunacaktır bence çünkü performans olarak daha üstün. 2 Konsolu da kullan gitsin. Cyberpunk'ı Xbox için alıp oynarsın daha iyi olur Ps5 Cyberpunk'ta Xbox'a göre bir tık düşük performans verebilir.

Xbox One PS4'ten daha güçsüz olduğu için PS4'tekinden daha kötüdür.
O zaman neden Ps4 sürümü kadar tepki çekmedi. Belkide daha iyi optimizasyon yapmışlardır?

Ya da şöyle oldu, konsol artık hiç satılmadığından konsolu kullanan insan kalmadı ve kimse bir şey demedi. Ps4 sürümünden çok Xbox One sürümünü merak ediyorum.

Gamepass oyunlarına tekrar bir baktım, geriye uyumluluk dışında diğer oyunları biraz masraf yaparak oynayabileceğime karar verdim. PS5 yanında birkaç(Spider-Man ve miles morales ve RDR 2) exclusive ve EA Play almayı düşünüyorum. Sizce pişman olur muyum?

Gamepass oyunlarına tekrar bir baktım, geriye uyumluluk dışında diğer oyunları biraz masraf yaparak oynayabileceğime karar verdim. PS5 yanında birkaç(Spider-Man ve miles morales ve RDR 2) exclusive ve EA Play almayı düşünüyorum. Sizce pişman olur muyum?
EA Play PS5’te yok. Oyunlara 600-700 TL verebilecekseniz özel oyunlar için PS5 almanızı öneririm.

Zannetmem. Xbox'a geçince alışmak zor olabilirdi bence iyi yapıyorsunuz. Beğenmezseniz iade edersiniz en kötü.

EA Play PS5’te yok. Oyunlara 600-700 TL verebilecekseniz özel oyunlar için PS5 almanızı öneririm.

Reddit'te çalıştığı yazıyordu hocam.

Zannetmem. Xbox'a geçince alışmak zor olabilirdi bence iyi yapıyorsunuz. Beğenmezseniz iade edersiniz en kötü.

Bende öyle düşündüm hocam PS4'te PS Plus'un verip oynayamadığım oyunlar var, yılbaşını bekleyeceğim sanırım.

Geri
Yukarı