PS5 vs Xbox Series X

Radeon RX 5500M

Hectopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Evet, bir sürü konu açıldı ancak kafamda hala sorular var, yardım eder misiniz? Şu an PS4 sahibiyim ancak artık 30 FPS değerini zor görmeye başladı ve bilgisayarımda yeni oyunlar için yetersiz. Birkaç sorum olacak:
Elimde büyük sayılabilecek bir PS4 kütüphanem var, Xbox'a geçersem bu kütüphaneyi taşıyamayacağım ancak GamePass alacağım.
Tüm kütüphaneyi kaybetmemek adına PS5 alınır mı? Çoğu arkadaşım da PS kullanıyor.

Oyunlara maalesef çok para verebilecek durumum yok indirim bekleyeceğim. Televizyonum 1080P ancak 60 FPS takıntım var ve ileride 4K TV'ye geçeceğim muhtemelen, dolayısıyla Xbox Series S önermeyin lütfen. Hafıza konusu çok sorun değil, elimde PS4'te de kullandığım USB 3.1 HDD var.

Evet, bir sürü konu açıldı ancak kafamda hala sorular var, yardım eder misiniz? Şu an PS4 sahibiyim ancak artık 30 FPS değerini zor görmeye başladı ve bilgisayarımda yeni oyunlar için yetersiz. Birkaç sorum olacak:
Elimde büyük sayılabilecek bir PS4 kütüphanem var, Xbox'a geçersem bu kütüphaneyi taşıyamayacağım ancak GamePass alacağım.
Tüm kütüphaneyi kaybetmemek adına PS5 alınır mı? Çoğu arkadaşım da PS kullanıyor.

Oyunlara maalesef çok para verebilecek durumum yok indirim bekleyeceğim. Televizyonum 1080P ancak 60 FPS takıntım var ve ileride 4K TV'ye geçeceğim muhtemelen, dolayısıyla Xbox Series S önermeyin lütfen. Hafıza konusu çok sorun değil, elimde PS4'te de kullandığım USB 3.1 HDD var.
Bence ya ps4 kütüphanenizden vazgeçeceksiniz ya da ps5 oyunları için bütçe ayıracaksınız.

Ps4 modelinizi satmayacaksanız kütüphane duracak demektir. Bence halen iş görebilen bir konsol 60 FPS takıntınızdan taviz verebilirseniz güzel olur.

Xbox donanımı daha güçlü olduğu için muhtemelen Ps5 modeline göre daha uzun süre 60FPS desteği göreceksiniz.

Eğer oyunlara verebilecek paranız varsa Ps5 alabilirsiniz.

Kısa ve net; Paran varsa PS5, yoksa Xbox Series X.

PS4 modelinizi satmayacaksanız kütüphane duracak demektir. Bence halen iş görebilen bir konsol 60 FPS takıntınızdan taviz verebilirseniz güzel olur.

Xbox donanımı daha güçlü olduğu için muhtemelen PS5 modeline göre daha uzun süre 60FPS desteği göreceksiniz.

Eğer oyunlara verebilecek paranız varsa PS5 alabilirsiniz.

Hocam Cyberpunk'ın PS4'te nasıl çalıştığını görmüşsünüzdür. O birazda sebep oldu yeni nesil için. İndirimleri bekleyeceğim muhtemelen PS5 için.

Geri
Yukarı