Red Dead Redemption 2 hikayesi sonradan açılıyor mu?

ardaakocamaan

Hectopat
Selamlar. Yılbaşı indirimleri ve Epic Games'in verdiği kupon ile 90 liraya RDR 2 satın aldım. Daha önce bir oyuna bu kadar para vermediğim için beklentiyi çok yükselttim. 40 dakika oynadım ve oyun şu anlık sarmadı gibi. İlerde sarmaya başlar mı? Yakın zamanda Witcher 3'e başladım ve onun hikayesi çok sardı.

RDR2 yavaş, ağır veya hantal diyebileceğimiz bir oyun; normal bu durum.

Selamlar. Yılbaşı indirimleri ve Epic Games'in verdiği kupon ile 90 liraya RDR 2 satın aldım. Daha önce bir oyuna bu kadar para vermediğim için beklentiyi çok yükselttim. 40 dakika oynadım ve oyun şu anlık sarmadı gibi. İleride sarmaya başlar mı? Yakın zamanda Witcher 3'e başladım ve onun hikayesi çok sardı.
Witcher 3 biraz daha olayların içine atıyor direkt sürükleyici başlangıç ile merak ettiriyor sonrasını. RDR2'nin başları durgun yavaş yavaş tanıtıyor alıştırıyor sizi o dünyaya.

Eğer hikayeyi takip etmeden oynarsanız sıkıcı gelmesi çok normal. Oyun ortamı tanıtıyor en başlarda, Rhodes e geldikten sonra oyun açılmaya başlıyor.

Son düzenleme:
Selamlar. Yılbaşı indirimleri ve Epic Games'in verdiği kupon ile 90 liraya RDR 2 satın aldım. Daha önce bir oyuna bu kadar para vermediğim için beklentiyi çok yükselttim. 40 dakika oynadım ve oyun şu anlık sarmadı gibi. İleride sarmaya başlar mı? Yakın zamanda Witcher 3'e başladım ve onun hikayesi çok sardı.

Biraz bekle sardığını görüceksin.

Yeni konular

Geri
Yukarı