Red Dead Redemption 2 | Overrated nedir?

Vuruş hissi birine ateş ettiğin zaman verdiği tepkilerdir.

RDR2'den daha iyi bir örnek yok şu an oyun sektöründe GTA 4 dışında.

Ki metro da canavar öldürüyorsun zaten.

RDR2'den daha iyi bir örnek yok şu an oyun sektöründe GTA 4 dışında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ki metro da canavar öldürüyorsun zaten.

Ben metro serisini savunmuyorum hocam. İlk oyununda sıkıldım bir daha da oynamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ustam biri açık dünya oyun diğeri linear.

Dostum faklısın fakat ben vuruş hissini beğenmiyorum ve bu vuruş hissiyle girdiğimiz çatışma sayısı çok fazla. Bu da beni aşırı bayıyor.

Ben girdiğim her çatışmadan hayvan gibi zevk aldım adamın verdiği tepkiler falan filan mükemmeldi. Tabii aramızda farklar olabilir fakat benim düşüncem böyle.

Ben girdiğim her çatışmadan hayvan gibi zevk aldım adamın verdiği tepkiler falan filan mükemmeldi. Tabii aramızda farklar olabilir fakat benim düşüncem böyle.

Evet oyun zevkli fakat beni bazı kısımları aşırı baydı. Sürekli övülen bir oyunu ben çok daha iyi bekliyordum.

Dünyanın kainatın mahşerin 7 katın multi atomsal çekirdeksel kuantum boyutlarındaki en iyi RDR2'dir aksini iddia eden fetöcüdür teröristtir sağcı solcudur davuldur zurnadır saygılar sevgiler.

İşte böyle mesajlar görünce insan çok daha iyi bir şey bekliyor ama ne yapalım işte.

Dünyanın kainatın mahşerin 7 katın multi atomsal çekirdeksel kuantum boyutlarındaki en iyi RDR2'dir aksini iddia eden fetöcüdür teröristtir sağcı solcudur davuldur zurnadır saygılar sevgiler.

Bir kere bile yanıldığını görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı