İnceleme Red Dead Redemption 2

Aldım RDR 2'yi, umarım dedikleri kadar vardır.

"You sir, are a fish."
- Arthur Morgan

"You sir, are a fish."
- Arthur Morgan

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada dinlemeyenler için oyunun şu müziğini dinlemesini öneririm, gerçekten çok güzel.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O kadar da iyi bir oyun değil fazla abartılıyor
Bence çok konuşulduğu için siz laf söyleme gereksinimi duyuyorsunuz, Türklerde genelde var bu olay hangi yapım çok konuşuluyorsa laf etme gereksinimi duyuyor Türkler nedense.

Yapmayın şunu abi, Red Dead Redemption 2 abartılıyor olamaz. Teknik anlamda dünyanın en iyi yapımıdır Red Dead Redemption 2.

Yapmayın şunu abi, Red Dead Redemption 2 abartılıyor olamaz. Teknik anlamda dünyanın en iyi yapımıdır Red Dead Redemption 2.

Uğraşıp o kadar uzun inceleme yazıyorum, oyunun neden iyi olduğunu anlatıyorum, gelip 2 satır "Abi oyun abartılıyor ya." deyip gidiyor. Bunları dikkate almaya gerek yok. Bu arkadaş önceden de bir konu açmıştı ve RDR 2'nin abartıldığını söyleyip Far Cry önermişti

Sen okuduğunu anlamıyorsun. Belki 10 defa yazdım farklı çeşit önermek maksadıyla yazdım Far Cry ve Long Dark'ı anlamamakta ısrar ediyorsun.

@Arkham Kn1ght

Güncellemeyi yeni görüyorum bu arada American Venom çok severim, oyunu ilk bitirdiğim hafta sürekli bunu dinlemiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…