epnax

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Birkaç ay önce PC topladım ama toplamaz olaydım. Sorunları bitmek tükenmek bilmiyor. Ekran kartımın kullanımı her oyun için yerlerde. NBA'den tut Valorant'a. Arada %0'lara kadar düşme gibi bir problemim var. %0'da iken ufak bir donma meydana geliyor. Bütün forumlara yazdım el ile tutulur bir çözüm alamadım. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Kartımın garantisi devam etmekte son çare olarak garantiye yollayacağım. Ondan önce son bir kez size danışmak istedim.

Sistemim:
CPU:
Intel Core i7 6700 @ 3.4 GHz.
GPU: MSI Armor RX580 8 GB OC.
mother board: MSI H110M GAMING 2133 MHz.
RAM: Corsair Vengeance 8 GB 3000MHz DDR4.
PSU: Rampage 500W 80+ Bronze PSU.

Son düzenleyen: Moderatör:
80+ olsun diye almıştım da keşke almasaymışım.

O gibi kötü ve aşırı ucuz markaların 80+ larına inanma 600W 80+ PSU 380TL olur mu hiç millet enayimi 200TL daha verip çok çok daha kaliteli olan Cooler Master aigo Aerocool FSP gibi markaları alıyor.Pc nizi Rampage gibi çakma psulara emanet etmeyin

Son düzenleme:

https://www.hepsiburada.com/aerocoo...Crb79G8YMqJS-HzQDA-EzSKEW_Sw62qxoCJCkQAvD_BwE hem daha iyi hem adı sanı belli bir marka amaç ARGB değil kaliteli olması ucuz olduğu içinde güzel hem de 600W ileride upgrade için uygun ama tavsiyem Power'ı değiştirip RX 580 kartını satıp yerine RX 5500XT ya da 1650 Super al

Geri
Yukarı