RX 590 Undervolt Yapma

@Akerfeldt HDD'ne bad sector testi yapabilirsin ancak ondan dolayı olduğunu hiç sanmıyorum. Geriye ekran kartı ve PSU kalıyor. GPU testinden ekran kartı geçtiğine göre problem yok gibi, OCCT üzerinden PSU testini dener misin? Eğer kapanırsa veya ekran kapanırsa sorun PSU'dadır %99 ihtimal.

@Akerfeldt HDD'ne bad sector testi yapabilirsin ancak ondan dolayı olduğunu hiç sanmıyorum. Geriye ekran kartı ve PSU kalıyor. GPU testinden ekran kartı geçtiğine göre problem yok gibi, OCCT üzerinden PSU testini dener misin? Eğer kapanırsa veya ekran kapanırsa sorun PSU'dadır %99 ihtimal.
PSU Kasa ile beraber. PSU arızalıysa ikisini birden iade edeceğim değil mi? Çünkü bu kasayı indirimde aldım hiç memnun değilim.
SSD'ye kurulu sistem zaten HDD boş.

Sistem SSD'ye kurulu olduğu için pek sanmıyorum HDD'nin sorun çıkaracağını. Çünkü 8 yıldır o HDD'yi kullanıyorum eğer sorunlu olsa diğer PC'de aynı sıkıntıyı yaşardım herhalde. HDD'yi taradım HD Tune ile, hızlı taramayı seçtim yemyeşil bütün kareler. Uzun süren taramayı seçtiğimde Bad Sector belki çıkar onu bilemiyicem ama hızlı taramada sağlıklı gözüküyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı