Sevdiğim kız beni durduk yere engelledi

Hocam bence şimdi yazın bir yerden ironi olduğunu anlatmaya çalışın barışmazsanız daha bir şey yazmayın onun yazmasını bekleyin yazmazsa ümidi kesin.

Uğraşmaya değmez sal. Biri gider biri gelir.

Böyle demesi kolay hocam. En zor zamanlarda bile bir olmuştuk.
Hocam bence şimdi yazın bir yerden ironi olduğunu anlatmaya çalışın barışmazsanız daha bir şey yazmayın onun yazmasını bekleyin yazmazsa ümidi kesin.

İroni dersem nasıl inanacak ki? Kabul ediyorum bende cins bir şey söylemişim. Beni bırakıp bir yere gitmişti o yüzden demiştim hocam keşke demeseydim.

Durduk yere aynen(!). Resmen atarlanmışsın, hakaret falan etsen daha az alınırdı. Bu durumda haklı.
Biliyorum hocam. Size zaten ne yapacağım diye sordum.

Durduk yere aynen(!). Resmen atarlanmışsın, hakaret falan etsen daha az alınırdı. Bu durumda haklı.

Hocam konuyu galiba anlamadınız ya da okumadınız ben yakın kız arkadaşlarıma ironi yapıyorum hem de her gün ancak onlar gülüyorlar yani yanlış anlamıyorlar arkadaşın amacı kötü bir şey demek değil.

Böyle demesi kolay hocam. En zor zamanlarda bile bir olmuştuk.

İnsanlara çok anlam yükleme. Muhtemelen yaşın genç o yüzden üzülüyorsun ama sana yapmış olduğu engelleme onun egosunu tatmin edip onun daha fazla mutlu olmasına sebep oldu ve sen şu an burada boş yere kendini üzüyorsun. Önce kendine değer ver. Sen kendine değer verirsen insanlar da sana değer verir. Kimsenin peşinden de koşma. Unutmayı bil.

Geri
Yukarı