Sevdiğim Kıza açılmak istiyorum

Hocam arkadaşım instadan söyle diyor sizce hangisi mantıklı.
Yüz yüzeyken reddetme şansı daha az. Instagram'dan açılınca başkalarına da sorma ihtimali oluyor ve bu sadece kızın fikri olmamış oluyor. Hem de seninle yüz yüze olmadığı için ekstra bir rahat oluyor. Yüz yüze söyle sen.

Yüz yüzeyken reddetme şansı daha az. Instagram'dan açılınca başkalarına da sorma ihtimali oluyor ve bu sadece kızın fikri olmamış oluyor. Hem de seninle yüz yüze olmadığı için ekstra bir rahat oluyor. Yüz yüze söyle sen.
Hocam kıza yazdım fakat onunla konuşucak bir konu bulamıyorum nasıl bir konu açabilirim ?

Hocam onları çoktan sormuştum bile instagramdan :d aslında direk konuya girmek istiyorum senden hoşlanıyorum benimle çıkar mısın diye sizce mantıklı mı?
Yok artık isterseniz belediyeden gün alın. Ben en uzun soluklu ilişkimde ikimiz birbirimizi severken bile kaç ay beklemiştik. Sizse hemen açılayım diyorsunuz, bu ne hız?

Yok artık isterseniz belediyeden gün alın. Ben en uzun soluklu ilişkimde ikimiz birbirimizi severken bile kaç ay beklemiştik. Sizse hemen açılayım diyorsunuz, bu ne hız?
Hocam kızla konuşacak konu bulamıyoruz ve kızıda fazlasıyla rahatsız etmek istemiyorum oyüzden böyle bir deniyeyim dedim hem redederse ne olucak dünyanın sonu mu?

İlk çağırdığınız yerde de açılmayın bence. Biraz zaman geçsin. 1 hafta kısa. Belki kız sana o buluşmada ısınacak. En azından şöyle 2 3 buluşma geçsin.Kız belki sizi tam tanıyamamıştır.
Kısaca,erken açıldınız diye kızı kaybetmeyin

Yeni konular

Geri
Yukarı