Sevdiğim kıza açılmaya korkuyorum

Fena gaza geldim 😁
Bakacağım ama açılacağım içimde kanser olacağanına çıksın mert olsun değil mi?
Yanıtlarınız için teşekkür ederim hepinize hayırli geceler.

Açıkçası niyetim kötü değil karartmak gibi olmasın fakat bence bu işler ile uğraşmak yerine daha yararlı şeylere kafa yorabilirsin. Mesela ben bilgisayar, siber güvenlik, vs ile uğraşıyorum devamlı araştırma yapıyorum ve öğrendiğim bilgiler ile kendimi güncelliyorum. Tavsiyem hazır 10. sınıf iken seninde kendini güncellemen. İlk başta yadırgayabilirsin bu mesajımı fakat belki bu dediğimi yaparsan siber güvenlik uzmanı veya bir bilim adamı olabilirsin :)

Duygularını değil aklını kullan şahsen ben aşk dahil neredeyse hiçbir duyguma uymam hep aklımı kullanırım akıl ile mantıklı karalar alırsın, buna sen karar vermelisin.

10. sınıfım, bir kız var bayağı muhabbetimiz, samimiyetimiz de var ama ona karşı açılmaya korkuyorum, onu tamamen kaybetmekten korkuyorum. Ne yapayım? Bir akıl verin şu kardeşinize.
En kötü karar kararsızlıktan iyidir der babam hep tavsiye ederim çok faydasını gördüm.
Not:Yanlışlarda faydalıdır 10.sınıfsın olum hataları bu zamanlarda yap ilerde yaparsan üstünü örtemezsin :)

Oldukça ciddi yazmış bence.

Bak dediğim gibi.
Asla aklından çıkmayacak işte? O reddediliş yüzünden konuşmaya bile çekinebilir.
Ya yok dostum, ne ciddisi, adam dalga geçiyor basbayağı. Yani soran arkadaşa "Korkacak bir şey yok, kafanda büyütme" mesajı vermeye çalışıyor.
Ben ciddiydim bu arada, siz bu yüzden mi "Hahaha" atıyordunuz bana?

Geri
Yukarı