Sevgilimin ailesi benden nefret ediyor

Dostum yakın olsaydık gelirdim isterdim sana sevgilini :D yapman gerekeni diyeyim şiddeti sevmem ama o çocuğu iyice tanı nerelere gidiyor fırsat bulunca arkadaşlarınla kıstır açıkla sevdiğini bidaha gitmemesini aksi halde cezasını çekeceğini korkutursan bidaha gelmemesini başarırsan iyi olacak.
Arkadaşım yok açıkçası :D
ve çocukla sınıf arkadaşıyız çok ciddiye alacağını sanmıyorum kıza da anlattım açık açık kıskanıyorum dedim ve çok sinirlendi gerçekten "9 senelik arkadaşım ne yapabilir bana?" gibisinden.
ve çocukta sevgilimde Bulgaristan göçmeni sırf çocuk Bulgaristanda okuyacak diye üniversiteyi kızıda yollayacaklar ünide

Arkadaşım yok açıkçası :D
ve çocukla sınıf arkadaşıyız çok ciddiye alacağını sanmıyorum kıza da anlattım açık açık kıskanıyorum dedim ve çok sinirlendi gerçekten "9 senelik arkadaşım ne yapabilir bana?" gibisinden.
ve çocukta sevgilimde Bulgaristan göçmeni sırf çocuk Bulgaristanda okuyacak diye üniversiteyi kızıda yollayacaklar ünide
Has.... kaçır hocam delilik ama :D Hem aksiyon olur hemde fantazi kurgu filmlerindeki gibi :)
Arkadaşın yoksa olabiliriz istersen :)

Has.... kaçır hocam delilik ama :D Hem aksiyon olur hemde fantazi kurgu filmlerindeki gibi :)
Arkadaşın yoksa olabiliriz istersen :)
Olabilirizde :D bakalım önümüzde ne olacak hocam sonuçta daha yaşımız başımız kaç en kötü gider ailesi ile konuşurum yani sevmiyolarsada yüzüme açık açık söylesinler onlarda bende rahatlayayım

Steamden istek attım hocam
Her zaman şunu söylerim ben. Eğer iki kişi birbirini gerçekten seviyorsa ama GERÇEKTEN (yani tüm artıları ve eksileriyle) etraftakiler sadece teferruattan ibarettir. Aranızdaki sevgi sizi bağlar başkasını değil. Sizin için teyzesinin, ötekinin veya berikinin ne düşündüğü değil, sevdiğinizin ne düşündüğü önemli olmalıdır. Aile tabi ki çok önemlidir ama gerçek bir sevginin karşısında da kimse duramaz.

İzlemeniz gereken yol, saf ve çok temiz bir duygunun peşine düşmektir..
Kesinlikle katılıyorum ama bir gün telefonu alırlar ve ayırmaya zorlarlar ise o zaman çok kötü olacak.

Öncelikle yaşınızı ve eğitim durumunuzu öğrenebilir miyim? İki aile arasında etkin köken farkı var mı? Evlilik düşüncesinde olabilecek durumda mısınız yoksa birbirinizi tanımaya mı çalışıyorsunuz?
Evlilik 2 kişi arasında görünüyor olsa da hiçbir zaman iki kişi arasında kalmamaktadır. Aileler ile anlaşamıyorsanız ve hatta aileler taş koyuyorsa bu duruma çözmeden ilerleyemezsiniz. Tavsiyem, kendinizi sevdirmeye çalışmanız yönünde olacaktır. Eliniz boş gitmeyin, özellikle sizi sevmediğini düşündüğünüz akrabalarıyla daha fazla iletişim kurmaya çalışın ve her türlü moralinizi yüksek tutup durumu kişisel olarak almamaya çalışın.
Allah kolaylık versin bu arada.

Öncelikle yaşınızı ve eğitim durumunuzu öğrenebilir miyim? İki aile arasında etkin köken farkı var mı? Evlilik düşüncesinde olabilecek durumda mısınız yoksa birbirinizi tanımaya mı çalışıyorsunuz?
Evlilik 2 kişi arasında görünüyor olsa da hiçbir zaman iki kişi arasında kalmamaktadır. Aileler ile anlaşamıyorsanız ve hatta aileler taş koyuyorsa bu duruma çözmeden ilerleyemezsiniz. Tavsiyem, kendinizi sevdirmeye çalışmanız yönünde olacaktır. Eliniz boş gitmeyin, özellikle sizi sevmediğini düşündüğünüz akrabalarıyla daha fazla iletişim kurmaya çalışın ve her türlü moralinizi yüksek tutup durumu kişisel olarak almamaya çalışın.
Allah kolaylık versin bu arada.
10.Sınıftayız 16 yaşındayız kız Bulgaristan göçmeni lakin birleştirmeye çalıştıkları çocukta Bulgar göçmeni ben Selanik göçmeniyim.

10.Sınıftayız 16 yaşındayız kız Bulgaristan göçmeni lakin birleştirmeye çalıştıkları çocukta Bulgar göçmeni ben Selanik göçmeniyim.
Yaşında daha çok küçük, oluruna bırak en temizi. Hayatına daha farklı kişiler girecek ve çıkacak. Sevmenin ve sevilmenin tadını çıkart. Güzel anılar ve deneyimler biriktirmeye çalış. Kafana takılacak bir durum değil kısacası :)

Kardeşim ben mi yanlış düşünüyorum bilmiyorum ama ilişkini bir gözden geçirmeni tavsiye ederim. Bu durumda kıskanman çok normal kız bunu bildiği halde ailesine uygun bir dille bunu açıklayamıyorsa ve siz bu yüzden ayrılıktan döndüyseniz bir kere daha düşün o ilişkiyi. Ayrıca ilerde o bosuna döktüğün göz yaşlarına çok gülersin. Kimse sizden daha değerli değil.

Geri
Yukarı