Şiddet çözüm müdür?

Freakasd

Centipat
Daha fazla  
Geçen günlerde sınıfta sırama dogru giderken daha öncesinde baska erkeklere de benzer seyleri yapmis olan bir erkek arkamdan sariliyormus gibi yapip bildiğiniz testist ve penisi avcuna aldi. Ben baya kizdim ittim ve tam dövmeye giderken zil caldi ve arkadaslar tuttu. 4 5 kisi sikayet edip dilekçeleri yazdik. Ayni gun anneme babama anlattim ve neden dovmedigim icin cok kizdilar. Şiddet cozum gibi gozukuyor bu kez. Sizce yapmali miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tür şeylere alışmalısın dostum. :)
Bizim sınıfta bu tür şeyler her gün, her dakika oluyor. Herkes birbirini... Neyse. :)

Ben olsam şikayet ederdim. Eğer şiddet uygularsan haklı iken haksız duruma düşebilirsin.

Geçen günlerde sınıfta sırama dogru giderken daha öncesinde baska erkeklere de benzer seyleri yapmis olan bir erkek arkamdan sariliyormus gibi yapip bildiğiniz testist ve penisi avcuna aldi. Ben bayağı kizdim ittim ve tam dövmeye giderken zil caldi ve arkadaşlar tuttu. 4 5 kisi sikayet edip dilekçeleri yazdik. Ayni gun anneme babama anlattim ve neden dovmedigim icin cok kizdilar. Şiddet cozum gibi gozukuyor bu kez. Sizce yapmali miyim?

Ağızını burununu kır diyeceğim çünkü bu sefer lazım. Niye dövmedin diye kızmaları normal. Yine yaparsa testisine tekme at o salağın. Görsün gününü :D
1-konuş 2-haif argo ile uarıcı konuşma yap 3- döv.

Bak arkadaşta önermiş :D

Şiddet çözüm değildir "Bazı Anlar Hariç". Bazı şeylere muamma gösterebilinir ama senin durum farklı. Senin yeride olsam ya çıkartır ağzına veya eline verirdim yada döverdim. Ki kaldı ki kimsenin sana böyle edepsiz şakalar yapamıcağını da göstermiş olursun. Git döv akıllansın

Keşke dövseydiniz. Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

Nasihat ile yola gelmeyenin azarlanması gerektiğini, azar ve nasihat ile yola gelmeyenin ise hakkının dayak olduğunu anlatan Ziya Paşa tarafından söylenmiş bir özdeyiştir.

Geri
Yukarı