Şiddet çözüm müdür?

Ben olsam dalardım. 4. sınıftan beri, 6 senedir okulda birisiyle kavga etmedim ama böyle bir durumda tekme tokat girişirim. Karşılık vermeye çalışırsa da olmadı idare odalarına (öğretmen odasına vb.) koş, hiçbir halt edemez.

Okul dikkate almazsa polise başvur derim. Ortada bir ahlaksızlık, terbiyesizlik söz konusu.

Edit: Olur da kaçamazsan, sana girişirse, parmaklarını onun gözlerinin içine sok. Son çare tabi ki.

Kim ne derse desin bu dünyada gücü olan ve parası olan kazanır.

Şiddet yeri geldiğinde çözümdür. Orada kıracaktınız onun ağzını, hak etmiş. Arkadaşınız tacizci falan mı bu arada? Veya gay falan mı? Niye milletin penisine elliyor?

Bazıları iyilik ve güzellikten almaz çünkü gelişmemiş bir beyne sahiptirler. Böyle kişileri fiziksel şiddetle ancak durdurabilirsin.

Geçen günlerde sınıfta sırama dogru giderken daha öncesinde baska erkeklere de benzer seyleri yapmis olan bir erkek arkamdan sariliyormus gibi yapip bildiğiniz testist ve penisi avcuna aldi. Ben baya kizdim ittim ve tam dövmeye giderken zil caldi ve arkadaslar tuttu. 4 5 kisi sikayet edip dilekçeleri yazdik. Ayni gun anneme babama anlattim ve neden dovmedigim icin cok kizdilar. Şiddet cozum gibi gozukuyor bu kez. Sizce yapmali miyim
Dedikleriniz icin cok tesekkurler. Olay üstünden 2 gün geçti ve bugun gelmedi ki bugun gelseydi döverdim. Evet laftan anlayan biri değil. Geldiği gibi baskasina yapmamasi icin dövücem.

Geri
Yukarı