Sokak köpekleri uyutulmalı mı?

Anket yaptım. 95 kişiden 75'i dolaylı ve doğrudan uyutulmalıyı seçti. Referandum yapılsa halk, uyutulmaya evet der diye düşünüyorum.

Anketin geçerli olması için katılanların her kesimden, cinsiyetten, yaştan vb. olması gerekli. Halbuki buradakilerin çoğunluğu 13-14 yaşında.

Bu çok yönlü düşünülmesi gerek. Niye ben bizim yurttaki kimseye bir zararı olmayan pişmaniyeyi uyutayım? İnsancıl kendini sevdiren köpeğin ne zararı var ? Uyutmaktan başka bi çözüm bulunmalı kardeş.

Barınak sisteminin geliştirilmesi bence gayet mantıklı. Bu hayvanlar kısırlaştırılabilir ama uyutulmasına karşıyım. İlerleyen 10 sene içerisinde zaten sayıları çok çok aza düşer.
Babanın oğlu mu saldırmıcani düşünüyon hepsi hikaye en hoş köpek bile ısırır

Anketin geçerli olması için katılanların her kesimden, cinsiyetten, yaştan vb. olması gerekli. Halbuki buradakilerin çoğunluğu 13-14 yaşında.
Ankete toplam 117 kişi katılmış. 96 kişi farklı seçeneklerin toplamı ile uyutulmalı demiş. Bunun yarısı 18 yaşından küçük desek bile 48 kişi ile çoğunluk uyutulmadan yana oluyor.

Ankete toplam 117 kişi katılmış. 96 kişi farklı seçeneklerin toplamı ile uyutulmalı demiş. Bunun yarısı 18 yaşından küçük desek bile 48 kişi ile çoğunluk uyutulmadan yana oluyor.

Metropolün yaptığı bağımsız ankette %2.7 çıkıyor uyutulsun diyenler. Bu ülke insanı geçmişten tecrübeli, (hayırsızada) asla uyutulsun demez köpekler için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İzlenmesini tavsiye ederim.

Güzel örnekler vermiştim geçen sene herkes gülmüş ve dislike atmıştı. Tabi technopatın güzel halkı oturduğu yerden her güzel şeyi eleştirebiliyor. Buyrun efendim bilimsel yaklaşımda beni haklı çıkartıyor :)

Bu çok yönlü düşünülmesi gerek. Niye ben bizim yurttaki kimseye bir zararı olmayan pişmaniyeyi uyutayım? İnsancıl kendini sevdiren köpeğin ne zararı var ? Uyutmaktan başka bi çözüm bulunmalı kardeş.

Barınak sisteminin geliştirilmesi bence gayet mantıklı. Bu hayvanlar kısırlaştırılabilir ama uyutulmasına karşıyım. İlerleyen 10 sene içerisinde zaten sayıları çok çok aza düşer.
Buyrun :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı