Sosyal fobim var

Hocam bilerek öyle yapıyorsun demek ne demek ya tamam bilerek yapıyorsun diyelim bundan çıkarın ne olacak çok garip bir aile anneni kenara çekip ağla acındır ona gerçekten falan de yalan söylesem ne çıkarım olacak de durum ciddi de yine olmuyorsa hakkımı helal etmiyorum beni psikolağa bile götürmüyorsunuz falan de durumum ciddi de bağır böyle yine olmazsa olacaktırda ben yine olmazsa deyim ben psikolog değilim ama belki yardımcı olabilirim topluluğa çıktığın an ne hissediyorsun?

Bilerek öyle yapmıyorum bir de topluluğa çıktığım an sürekli izlendiğimi hissediyorum hatta yolda yürürken birinin arkamdan benim fotoğrafımı çektiğini bile hissediyorum şu an laptopum açık laptopun kamerasında izlendiğimi hissediyorum yani sürekli izlenme hissi oluyor bende bu da sosyal fobiden kaynaklanıyor.
@Tarık45 psikoloji okuyan adamın söylediğine bak, doktor değilmiş. Tek bildikleri şey ders programı hazırlamak zaten. Yok mu aklı başında bir büyüğün? O konuşsun ailenle.

Evet ya hem psikoloji okumuş hem de bilmiyormuş.
Bana ulaşabilirsen rehberlik hocalarınla konuşabilirim ikna kabiliyetim yüksektir ailen ile iletişime geçmelerini sağlayabilirim.

Sana ulaşabileceğim bir adres verirsen iyi olur.

Bilerek öyle yapmıyorum bir de topluluğa çıktığım an sürekli izlendiğimi hissediyorum hatta yolda yürürken birinin arkamdan benim fotoğrafımı çektiğini bile hissediyorum şu an laptopum açık laptopun kamerasında izlendiğimi hissediyorum yani sürekli izlenme hissi oluyor bende bu da sosyal fobiden kaynaklanıyor.

Evet ya hem psikoloji okumuş hem de bilmiyormuş.

Sana ulaşabileceğim bir adres verirsen iyi olur.
Bilerek öyle yapıyorsun mu dedim orda laptopta kamera var mı varsa kamerayı aç sağ üstte dursun müq çözüm 😄 sen bi dene.

Şu an kamerayı açtım bir şey olduğunu görmedim ama yine de izlendiğimi hissediyorum.
Ben müzik dinlerken biri beni izliyor mu diye rahat hissedemem kapıları camları kontrol ederim kapı açık mı diye milyon kez de kontrol ederim. Bu sizin kafanızda biten bir şey bizim burda bir şey dememiz sizi iyileştirip düzeltmez. Sadece sizi bu sorunun çözümü için motive verebiliriz.

Hocam duvarın yanında laptopunu kullan duvara yaslan.

Tamam.
Ben müzik dinlerken biri beni izliyor mu diye rahat hissedemem kapıları camları kontrol ederim kapı açık mı diye milyon kez de kontrol ederim. Bu sizin kafanızda biten bir şey bizim burada bir şey dememiz sizi iyileştirip düzeltmez. Sadece sizi bu sorunun çözümü için motive verebiliriz.

Bende yoda giderken arkamda siyah giyimli birinin beni izlediğini hissediyorum hatta 20 kez arkamı dönüp bakıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı