Sosyal Medyanın Yasaklanması Hakkında

@AKADAG bunun uğruna bile kavga edecek biriysen 70 yaşında olsan bile beni ilgilendirmez. En çok 15 yaşındakiler Telegram'ı veya Instagram'ı kullanıyor zaten. Sana Gram'larda başarılar. Merak ettiysen hakkında kısmıma bakabilirsin, senden daha yaşlıyım.

Doğum günü: Nisan 9 yazıyor yıl yazmıyor.

Sende bir bakar mısın? Hakkımda kısmıma.
Bak şimdi beni vereceğim örnekten dolayı yanlış anlama. Kız kardeşin, kızın, ablan, annen vesaire YouTube girdiğinde karşısına "yabancı kızlara sorduk, kaç cm seviyorsunuz" böyle bir video başlığı ile göz göze gelmesi senin icin sorun teşkil ediyor mu, etmiyor mu? Bu şekilde sorarsam ilk mesajımda ki açıklamamı biraz daha iyi anlarsın belki.

Kaç cm seviyorsunuz diye videolar izlemezse önüne çıkmaz.

Çıkıyor işte, çıkmasa böyle bir açıklama yapma gereği duymazdım.

Kardeşim izlemezsen çıkmaz çıkmamasını istiyorsan ilgilenmiyorum diye bir seçenek var ona basarsın.
@AKADAG sende 37 yaşında yazıyor.

Evet 37 yaşındayım çünkü.
@AKADAG sende 37 yaşında yazıyor.

Şu an baktım bende de 42 yazıyor. Sıkıntı yok.

Tamam 42 yaşındasın 5 yaş fark için kavga etmeyeceğim.

Saçmalık, tek kelimeyle saçmalık. Sosyal medyadan gelirini sağlayan bir çok fenomen var. Sosyal medyayı yasaklarlarsa bu kişiler gelirini sağlayamayacak. Örnek: Taha Duymaz. Taha Duymazı pek sevmem fakat bu çocuk sosyal medyadan gelirini sağlıyor. Milletin gelir kaynağını kapatmaya utanmıyorlar mı acaba🤔

Yeni konular

Geri
Yukarı