Sosyaldeki kurallar sinirinizi bozuyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok hararetli bir konuda tartışırken kafana ban hammer yemek biraz acıtıyor hiç olmazsa uyardıktan 10 dakika sonra ban atsalar benim dediğimde mantıksız ama yapacak bir şey yok.

Polisten biber gazı yemiş gibi oluyordur, hiç tatmadım.
Yardım için açtığın konuda yazım hatasından dolayı ban yemen ve insanların senden "Sistem özellikleri, ilgili soruna ait görsel" gibi bilgileri istemeleri, senin de banlı banlı konuyu izleyişin, bu tarif edilemez. :D

Polisten biber gazı yemiş gibi oluyordur, hiç tatmadım.
Yardım için açtığın konuda yazım hatasından dolayı ban yemen ve insanların senden "Sistem özellikleri, ilgili soruna ait görsel" gibi bilgileri istemeleri, senin de banlı banlı konuyu izleyişin, bu tarif edilemez. :D
İşte o zaman zevkin doruklarındasındır :D.

Bazı durumlarda sinir bozucu olabiliyor fakat bir süre sonra alışıyorsunuz. Burada konuşmasak Türkçe konuşmayı unutacağız. Alışılıyor bir süre sonra. Benim sinirimi bozan şey arada böyle uzun yazıları hızlıca yazarken veya telefondan yazı yazarken yanlış yapmak.

Ben benimsemedim sadece insanların sorunlarına bakıp bilgisayar ile alakalı 1 2 bilgi alıp çıkıyorum zaten burda yazı yazma nedenim ise çok kaliteli bir kullanıcı kitlesi olması.
Buradaki insanların cana yakınlığı, bilgili olması ve yardımseverliği beni çok kendine çekti. Bu da burayı sevmemin bir nedeni.
Bu arada buradan şu ana kadar bana yardımcı olan tüm hocalarıma teşekkürlerimi sunarım, bilmem görürler mi(?)

Kuralları 2-3 sene önce okumuştum en son. :D Şu an ne alemde bakmadım bile. Yeni şeyler mutlaka eklenmiştir ama gerek duymuyorum. 1 ceza ile yola devam :D

Belki bilmiyorsunuz ben 1 kere bile kuralları okumadım. 😂
(Diğer kullanıcılardan göre göre öğrendim.)

Ultra Gereksiz ve Boş Mesaj uyarısı harici bence sinir bozucu değil.
(Cidden öyle bir uyarı aldım.)
Eki Görüntüle 590913
Bunu verdiğim zamanı dün gibi hatırlıyorum... :D

Böyle uyarılar vermekten kimse hoşnut olmaz, ama bazı durumlarda ciddileşiliyor... :) Hem konudaki yazım yanlışlarıyla mücadele etmek hem de gereksiz veya bayatlamış espiri içeren mesajları temizlemek sinir bozucu olabiliyor.

Geçen senenin bu aylarında kötü bir moderasyon ekibi vardı. Zart zurt ceza yolluyorlardı. Uyarı ayrıntısı olarak "Tatil" yazan cezam var. Kuralların hangi maddesinde "Tatil" diye bir ceza verilebilir yazıyor?
Bu yüzden geçen sene yetkilileri sık sık eleştirmek zorunda kalıyordum. Bu seneki moderasyonun çok daha iyi yönettiğini düşünüyorum. Bir kötülüklerini görmedim henüz. :)

Aşırı derecede rapor yollamanızdan dolayı olabilir. Tatil paketi hâlâ var sanırım. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı