SSD vs HDD

Hangisini alırsınız?

• Oy verenlerin toplamı
    76
Bütün Türkiye bas bas bağırıyor depolama dışında HDD kullanmayın artık diye. Bırak Türkiyeyi gezegende HDD kullanan kalmadı. Adam halen gelmiş burda HDD’yi savunuyor. Olur mu efendim boşverin SSD HDD de neymiş. Disket kullanalım. Mağaradan çıkın artık.

Daha bile az, 1TB 860 Qvo 800TL.
Sana link at diyorum.
Bütün Türkiye bas bas bağırıyor depolama dışında HDD kullanmayın artık diye. Bırak Türkiyeyi gezegende HDD kullanan kalmadı. Adam halen gelmiş burda HDD’yi savunuyor. Olur mu efendim boşverin SSD HDD de neymiş. Disket kullanalım. Mağaradan çıkın artık.
HDD daha ucuz ve SSD ye sadece rendercilerin ihtiyacı var. Sen renderci misin ?
SSD Kullandıktan sonra HDD kullanmak istemiyor insan.
Ömründe kullandığın tek HDD 16 GB lik bir milattan önceden kalam olsa gerek. Dünyanın en kötü HDD sinden en iyi SSD sine geçen tabi ki istemez fakat en iyi HDD yi kullanan aynı fiyata bir SSD kullanır ise ömründe bir daha çöpe para döküp SSD almaz.
Samsung 800Tl'ye 1TB SSD yapıyor insanlar alabilsin, HDD'yi bıraksın diye.
Sen konuyu hiç ama hiç anlamadın.
Al sana 320 GB lik HDD vs 240 GB lik SSD
320 GB HDD
SSD nin fiyatı HDD nin fiyatının 5 katından daha fazla fakat depolaması HDD nin %75 i kadar.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı