Sürekli eski günleri özlemek

Bloodlinee

Hectopat
Bunu bir türlü aşamadım. Sürekli 2019 yılını özlüyorum. En ufak bir şey de o zamanlar aklıma geliyor o zamanlar böyleydi diyorum en ufak konu açılınca. Başıma kötü bir şey gelse gene o zamanlar geliyor aklıma. Forumda 2019 senesinde açılan konu görünce bile duygulaniyorum hemen o zamanlar aklıma geliyor. Bunun için ne yapabilirim?

@Bloodlinee kişiye göre, yarınlara perde olsalar da; güzel, hoş duygular aslında.
Şöyle düşünmek lazım; eski Sosyal üyelerini düşünürken yenilere kapıyı kapatmamak gerek. Umarım sizde bir şeyler uyandırmıştır bü anlatmaya çalıştığım☺️

2019 un pandemi olmaması dışında özlenecek birşeyi yok. Asıl özlenmesi gereken 2000 li yıllar.

Ben de 2010-2014 arasını çok özlüyorum ama özlemekle kalıyorsun elden bir şey gelmiyor sonuçta sürekli düşünüp üzülmene gerek yok aklına geldiği zaman farklı sevdiğin şeylerle ilgilen iyi gelir belki.

Bunu bir türlü aşamadım. Sürekli 2019 yılını özlüyorum. En ufak bir şey de o zamanlar aklıma geliyor o zamanlar böyleydi diyorum en ufak konu açılınca. Başıma kötü bir şey gelse gene o zamanlar geliyor aklıma. Forumda 2019 senesinde açılan konu görünce bile duygulaniyorum hemen o zamanlar aklıma geliyor. Bunun için ne yapabilirim?
bizi bitirdin be
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı