Technopat Sosyal kurallarını seviyor musunuz?

Technopat kurallarını seviyor musunuz?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Tamam kurallar hoşuma gidiyor fakat önceden cahil olduğum için hep ceza veriyordu şimdi nadiren veya kendime hakim olamadığım zaman ceza yiyorum ve cezam 1 gün sürüyor ve canımı sıkmaya başladı burayı da bırakamıyorum yan hesap açacağım bu gidişle.

"Yazım yanlışı olan mesajı alıntılama" dışında diğer kurallarla ilgili çok da bir sorunum yok. En azından, gözüme şu an için çok da ilişen ya da batan bir kuralla karşılaşmadım.
Kural 46 vardı, o da mantık çerçevesi içerisinde davranılarak güncellendi.

Bir üyenin geri dönüş yapmam/cevap vermem gereken hatalı bir mesajını, bu kuraldan ötürü yaptırıma tabi tutulmamak adına 50 satır da yazmış olsa, kurallı hale getirene dek oflayıp puflamadan tek tek düzenleyip, en nihayetinde tertibe sokunca ancak cevap yazıyorum.

Anlaşılır bir şekilde açık olan, kolayca göze çarpan yazım hataları da var; normalde yaptırıma tabi tutulması gereken, belli başlı her sınıftan kişinin (moderatörlerin, hatta bir yöneticinin bile) gerek kazara, gerekse cidden bilmeyerek yaptığı, alıntılarken bu bağlamda ikilemde bıraktığı hatalar da.

Bu ve buna benzer hatalı mesajları alıntılarken bazen gözden kaçırmalar olabiliyor ve bu nedenlerden ötürü, bu tip yanlışlara her zaman da bu kurala dayanarak yaptırımda bulunulmadığı için insanı ister istemez düşündüren nedenler ortaya çıkabiliyor.

"Yazım kurallarına uymayan mesajı alıntılama" dışında diğer kurallarla ilgili çok da bir sorunum yok. En azından, gözüme şu an için çok da ilişen ya da batan bir kuralla karşılaşmadım.
Kural 46 vardı, o da mantık çerçevesi içerisinde düzenlendi.

Bir üyenin geri dönüş yapmam/cevap vermem gereken hatalı bir mesajını, bu kuraldan ötürü yaptırıma tabi tutulmamak adına 50 satır da yazmış olsa, kurallı hale getirene dek oflayıp puflamadan tek tek düzenleyip, en nihayetinde tertibe sokunca ancak cevap yazıyorum.

Anlaşılır bir şekilde açık olan, kolayca göze çarpan yazım hataları da var; normalde yaptırıma tabi tutulması gereken, belli başlı her sınıftan kişinin; (moderatörlerin, hatta bir yöneticinin bile) gerek kazara, gerekse cidden bilmeyerek yaptığı, alıntılarken bu bağlamda ikilemde bıraktığı hatalar da.

Bu ve buna benzer hatalı mesajları alıntılarken bazen gözden kaçırmalar olabiliyor ve bu nedenlerden ötürü, bu tip yanlışlara her zaman da bu kurala dayanarak yaptırımda bulunulmadığı için insanı ister istemez düşünebiliyor.
Dediğim gibi:
Hayır, acayip şekilde gereksiz.

Geri
Yukarı