Technopat Sosyal'e geliş hikayem

Ne değil ki?
Grafik sorunu.

...
Hocam siz de iade edin şu kartı artık. Bir de OCCT testi yapın diyeceğim ama PSU malum. 😅

Moderasyon düzenlenmiş ban atmamışlar garip.
Arkadaşlar moderasyon ekibinin amacı ban atmak değil, düzeni sağlamak. Ufak yanlışlar için ban atmayıp uyarı göndermeyi tercih ediyoruz. Siz de uyarıları dikkate alırsanız ceza sayınız minimuma iner.

Kuralları dikkatlice okuyup dikkate alın. Kurallar olmasaydı Technopat'ı diğerlerinde ayıran şey de olmazdı.

Yıllar yıllar önceydi, bilgisayar toplamak için araştırma yaparken YouTube'ta MSI Z97 GAMING 5 videosunu izleyip bir hışımla gelip sosyale kaydolmuştum. Zaman ne çabuk geçmiş.

Forum güzel ama teknoloji tarihi gibi bir kategori lazım. Öneri konusu açtım, bekliyorum.
Ne değil ki?
Grafik sorunu.

...
Sorunlar dağı oluşmuş.

Ben de 13 yaşındayken tanıştım Technopat Sosyal'le veya o zamanki adı olan Technopat Forum'la.

O zamanlar ''Eray & Recep PC Topluyor''u izlemiştim ve Recep abiyi oradan biliyordum. Sonralarda YouTube'da bir videoya tıkladım, baktım Recep Baltaş var videoda. Kanalın adı Technopat, internet sitesi ve forumu da var, hem bir şeyler öğrenirim hem de vakit geçiririm diyerek buraya katılmış oldum.

Bu da benim hikayem, mayıs ayında 8. yılım bitecek burada. 💪

Geri
Yukarı