The Last of Us Part 1 Steam'de 1282 incelemede %40 olumlu aldı

Arkadaşlar sorunsuz demiştim ama fps sorunsuz yani bi ekran tiremesi var hareket ederken. Ayarlarla da alakası yok denedim wasd ile hareket ederken görüntü titriyor olduğum yerde etrafa bakarken sorun yok.
Ayrıca kim klavye ve fare ile oynayanlara varsayılan ayar olarak maksimum nişan desteğini açar ki. Ayarı sıfıra cektim

Valla tesse miydi neydi bizle gelen kadın duvarın içine girdi.
20230329_054758.jpg

Dosya Ekleri

• 20230329_041221.jpg
    20230329_041221.jpg
    128,4 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:
2023 yılında her çıkan oyuna sorunlu deniyor. Böyle bir şey yok. Oyunların sistem gereksinimleri yükseldi. Rahat oynamak için artık 32 GB RAM, 12 GB VRAM gerekiyor. İşlemcinin en az 6 çekirdekli ve güçlü olması gerekiyor.
Evet hocam zaten 4000'de %32 olumlu alma sebebi %68'in dandik sistemli olmasından kaynaklanıyor. Yoksa oyunda problem olabilir mi ya? Insan değil tanrı yapıyor zaten o yüzden kusursuz olmalı(!) Bırakın artık şu yüksek sistem istiyor laflarını. Az baksan 4090'lı adamın bile problem yaşadığını görebilirsin.

Haha ben bu videoyu şimdi gördüm de düşük ayarlarda 20 GB RAM tüketirken yerlerde bildiğin kaplama yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Screenshot_6.jpg

Haha ben bu videoyu şimdi gördüm de düşük ayarlarda 20 GB RAM tüketirken yerlerde bildiğin kaplama yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1718783
Halbuki 1080P High ayarlar için 16 GB RAM yeterli yazmışlardı. Olmayan kaplamanın nesini yüklüyor da RAM ve VRAM tüketimi aşırı oluyor anlamıyorum.

Witcher 3 yeni nesil güncellemesinden bile vahim durum çıkartmaya utanmamışlar anlaşılan neredeyse baş yapıt bir oyunun nasıl içine edilebilir konusunda ders vermiş. Yeni nesil oyunların optimizasyon problemi ne zaman bitecek acaba? Eli düzgün optimize oyun göremedik hala.

Geri
Yukarı