Tüm dosyaların sonunda .coot yazıyor

Kişi sana zararlı bulaştırıyor para istiyor ve sen sağol şifrelediğin için, al sana bedavadan para diyorsun. Bunun ülkemizde karşılığını biliyor olman lazım :D

AV niye yüklenir? Sistemi korumak için. Sen zararlı dediği şeyi kursun diye AV kapatıyorsun. Bu mantıkla hiçbir AV seni korumaz zaten, boşa yükleme böyle yapacaksan.

Madem parayı vermeye gönüllüsün bir Emsisoft veya bilindik bir AV şirketiyle iletişime geç de araç vereceklerinde işe yarar bilgi alabilsinler hem araçtan hem bağlantıdan.

360 Total Security indirin. İndirip kurduktan sonra Araçlar sekmesine gelin orada "Fidye Yazılımı Şifre Çözme Aracı" diye bir araç var ona tıklayın sonraki süreç nasıl işliyor bilmiyorum. Tıklayınca otomatik kırıyordur şifreyi herhalde. Program size yardımcı olacaktır. Kırarsa şifreyi hemen "Tam Kontrol" sekmesine gelip tam kontrol yapın.
Antivirüs linki: 360 Total Security: Ücretsiz Antivirüs Koruması | Windows, Mac ve Android İçin Virüs Tarama ve Kaldırma

360 Total Security indirin. İndirip kurduktan sonra Araçlar sekmesine gelin orada "Fidye Yazılımı Şifre Çözme Aracı" diye bir araç var ona tıklayın sonraki süreç nasıl işliyor bilmiyorum. Tıklayınca otomatik kırıyordur şifreyi herhalde. Program size yardımcı olacaktır. Kırarsa şifreyi hemen "Tam Kontrol" sekmesine gelip tam kontrol yapın.
Antivirüs linki: 360 Total Security: Ücretsiz Antivirüs Koruması | Windows, Mac ve Android İçin Virüs Tarama ve Kaldırma
Ben denemiştim işe yaramadı ama isterseniz deneyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı