TürkNet YAPA Bölgesinde 100 Mbps internet alınabilir mi?

Kablonet'i bugün bağlattım, aşırı memnunum. Profesyonel oyuncu değilsen VDSL'e göre aradaki Ping farkını çok takmaya gerek yok.
Eki Görüntüle 712113
Mesela Warzone'da sabah 58 akşam 70 ping oluyor sende kaç değerler şuan oynuyorsan?
Ya da oynadığın oyunların değerlerini yazar mısın? Birde hızın 24'e düşünce ping değerlerini paylaşırsan çok yardımcı olursun dostum.

TürkNet yapada 75 Mbps alacaksan. Ortalama upload hızın 20-30 olur diye düşünüyorum. Bana böyle upload hızı verecek olsalar ben direkt geçerdim.

YAPA yok muhtemelen başvursam 75 Mbps 5 Upload verecekler. Kablonet daha iyi gibi görünüyor ancak onun da ping sorunları aklımı karıştırıyor.

Mesela Warzone'da sabah 58 akşam 70 ping oluyor sende kaç değerler şuan oynuyorsan?
Ya da oynadığın oyunların değerlerini yazar mısın? Birde hızın 24'e düşünce ping değerlerini paylaşırsan çok yardımcı olursun dostum.
Hızım 24 olduğunda biraz meşguldüm, foruma giremedim maalesef. 23MBPS download ve 9MS ping alıyordum yine benzer bir durum yani. League of Legends TR'de, Superonline kullanırken 12-13MS alıyordum, hatta son zamanlarda 20'ye sabitlenmişti. Şu an ise Kablonet'de 17-18 arası almaktayım. Kocaeli/Körfez'de ikamet ediyorum. Başka oyun oynamadığım için ping değeri konusunda bu kadar yardımcı olabileceğim maalesef :/

İşte neden? Zaten 50Mbps bana yetiyor TTNET'de üstelik en yoğun olduğu saatlerde 19-24 arası hız 24'e düşecek ve pingim artacak üstüne verecekleri modemin Wi-Fi'si de kötü diyorlar. Kablonet hiç içime sinmiyor.

Bence 5-10 ping fazladan bir şey çıkmaz Kablonet varsa düşünme derim müşteri hizmetleri daha iyi

100 Mbps hız çok iyi pinge gelirsek takma kafana çok da fark yoktur zaten.
Modeme gelince ekstaran 80 120 TL'ye menzil arttırıcı alırsın ya da PC ne direk kablo ile al daha iyi olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı