TurkNet 249 TL zam sonrası ISS önerisi

Poyraz Net nasıl bir sağlayıcı? Ne zaman piyasaya çıktılar ismi pek güven vermiyor ama fiyatları sudan ucuz.
Bizim mahallemize 1 sene önce turuncu kablolar çekildi ama fiber diye ne haber geldi ne bir şey. Acaba süreci hızlandırmak için bir yerlere başvurabilir miyiz.
İki konu hakkında da bir bilgim yok maalesef.

@demircay Henüz fiber geleli 3-5 gün oldu. Pek deneyimleme fırsatım olmadı fakat değerler gayet iyi. Zaten Türk Telekom altyapısı kullanıyor iki firmada. Durduk yere kesilmeler vb. durumlar yaşanmayacaksa geçmeyi düşünüyorum. Önce 1 aylık deneyim sağlar, ardından 6 aylık planı alırım...
Ön ödemeli çalıştıkları için, ilk önce belirtilen paket tutarını ödedikten sonra internetiniz aktif oluyor. Bilginiz olsun.

Bir zamanlar Türk Telekom'la dalga geçen TurkNet, pahalı fiyat politikasıyla onları geçmeye başladı. Türk Telekom'dan daha pahalı ISS olarak lanse edilmeye başlayacak. Ben hiç geçmedim TurkNet'e ki eski zamandan ber sinyali çakmışım. Türk Telekom'dan NetSpeed'e ondan sonra PoyrazNet'e geçtim kullanıyorum. Online oyunlarımı sorunsuz takılmadan rahat oynuyorum.

1674641912307.png

1674642033753.png

Bir zamanlar Türk Telekom'la dalga geçen TurkNet, pahalı fiyat politikasıyla onları geçmeye başladı. Türk Telekom'dan daha pahalı ISS olarak lanse edilmeye başlayacak. Ben hiç geçmedim TurkNet'e ki eski zamandan ber sinyali çakmışım. Türk Telekom'dan Netspeed'e ondan sonra PoyrazNet'e geçtim kullanıyorum. Online oyunlarımı sorunsuz takılmadan rahat oynuyorum.

Eki Görüntüle 1644506
Eki Görüntüle 1644507

Poyraz net aşırı uygun gözüküyor. 75/8 paketi 90TL. Konya'da yaşıyorum. Geçsem mi ki? Memnun musunuz? LoL ve FIFA oynuyorum. Netflix, Amazon videodan falan film-dizi izliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı