Ülke nereye gidiyor?

Türkiye bir şarkıyla şarkıyla anlatılsa bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkiye bir oyun olsaydı muhtemelen Demon Soul's olurdu.

1617302247506.png

Türkiye'nin bir yere gittiği yok, duruyor olduğu yerde. Halkı fakirleşiyor, ekonomisi çok iyiye gidiyor falan olabilir de o sabit duruyor orada.

Türkiye bir şarkıyla şarkıyla anlatılsa bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yahu arkadaşım evet ülkece kötüye gidiyoruz. Bunu bende dahil çoğu kişi kabul ediyor ama buraya başlık açınca ülkenin durumu iyiye gitmiyor. İki dakika içinde aynı başlıkta 5 konu gördüm. Artık yeter ya. Eğer ülkenin durumunu iyileştirmek istiyorsanız. Bu tür forumlarda, ülkenin durumuna yakınmayı bırakıp kendini geliştirmekle başlayabilirsin.

Ülke bitiyor. TL'nin değeri düşüyor. Eğitim sistemi çöküyor. Protestolar aşırı şekilde baş gösteriyor. Halk 2'ye ayrılmış durumda. Z kuşağı saçmalığı var. Korona insanlarımızı öldürüyor. Geleceğimiz ellerimizden gidiyor.

Ülkenin bu durumları benim de canımı çok sıkar fakat böyle şeyler düşünmek yerine ülkemizle gurur duysak ya, 50.000 kişilik ordu ile 200.000 kişilik ordulara saldırdık. Çinlilere korkudan Çin seddini yaptırdık. kurtuluş savaşını kazandık, ülkelerin korkulu rüyası olduk. 15 Temmuz'da yılmadık korkmadık. Vatan sağ olsun gerçekten bu güzel ülkemiz ile gurur duymalıyız. bunlarda geçer balıyla hayvanıyla suyuyla doğasıyla her türlü güzel ülkem. bir de benim bu açımdan bakın hocam.

Geri
Yukarı