Ülkü ocaklarının amacı nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bizim okulda ocakta olanlar var. Bazı günler siyaset, bazı günler İslam hakkında konuşuyorlarmış. Sırf merakımdan gittim. Tamamen vakit kaybı.

Sen böyle forumlarda ileri geri konuş gizli kimlikler altında korkak :D Ama realdeki tavırların adeta kedi gibi olmak zorunda yoksa canını yakarım :D Yüzümüze karşı abi dayı. Forumlarda terörist iyimiş :D
Şu Arap sevicisinin banlanmasını istiyorum. Arap dinine tap, sonra Türk olduğunu söyle. Çelişkinin...

Peki bu mesajınlarını ben kayıt ediyorum ilgileneceğini düşündüğüm birkaç kişiyede ulaştıracağım. Bir ihtimal pişman olacağını düşünüyorum. :) 15 16 yaşındaki çocuğu tehdit ediyor gibi düşünme benim seninle bir işim yok. Seni sorgusuz sualsiz bilgisayar başına bırakan aile bireylerinle benim sorunum.

Ülkü ocaklarına lise de gitmiştim sadece adam toplayıp başkalarına saldırmak için kurulan bir yer. Üniversite zamanında bir arkadaşım sırf bir kızla çıkıyor diye 20 kişi çocuğu dövmüşlerdi adamlık neredeydi belirli günler toplantıları olur gelmezsen tehdit ederlerdi. Bunları üniversitede arkadaşım yaşadı çıkmak işte çıkamazsın diye tehdit ettiler.
Peki bu mesajınlarını ben kayıt ediyorum ilgileneceğini düşündüğüm birkaç kişiyede ulaştıracağım. Bir ihtimal pişman olacağını düşünüyorum. :) 15 16 yaşındaki çocuğu tehdit ediyor gibi düşünme benim seninle bir işim yok. Seni sorgusuz sualsiz bilgisayar başına bırakan aile bireylerinle benim sorunum.

Hocam şu an yaptığınız insanları tehdit etmek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı