Uzun süreden sonra yapılan antrenman sonrası ağrı

3 gune duzelir muz ye.

Hocam peki yarın antrenman günüm pazar zaten tatil. Dün ve bugün de gitmedim yarın gitmek istiyorum fakat ciddi derecede ağrıyor. 15kg dumbelli bile zar zor 10 atabiliyorum. Sizce 2 gün daha dinlenip pazartesi mi başlamalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam peki bu ağrı ne zamana kadar sürer bu acı ile pek spor yapabileceğimi düşünmüyorum yarın için.
Ne kadar süreceğini bilemiyorum ama pek fazla sürmez. Salona gidip sadece bisiklet ya da koşu bandı yapabilirsin. Ağrıların hafifleyene kadar ağırlık kaldırma.

Ne kadar süreceğini bilemiyorum ama pek fazla sürmez. Salona gidip sadece bisiklet ya da koşu bandı yapabilirsin. Ağrıların hafifleyene kadar ağırlık kaldırma.

Hocam kas gevşetici hap veya krem kullansam faydası olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam peki yarın antrenman günüm pazar zaten tatil. Dün ve bugün de gitmedim yarın gitmek istiyorum fakat ciddi derecede ağrıyor. 15kg dumbelli bile zar zor 10 atabiliyorum. Sizce 2 gün daha dinlenip pazartesi mi başlamalıyım?

Gitme bence zorlar yıldırır zorlar kalkarken egılırken bir şey alırken sonra kaslar alısır parcalanıyor oralarada testo giriyor kandan dınlen enerjını topla kaslar da alısmıs olacak öyle git guclu guclu sımdı gidersen yıldırır senı.

Heimlich ağrısı o uzun süre sonra halısaha oynayınca olan ağrı gibi. Uzun süredir böyle bir gerilime maruz kalmayan kaslar tepki veriyor. 1 kere ağrır 2 kere ağrır geçer bir daha o tür bir ağrı olmaz. Bölgesel ağrıların olur belki onlar da Heimlich ağrısının yanında hiç bir şey. Çok kötü halde isen geçene kadar spora gitmezsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı