Valorant mı CS:GO mu?

O değil de, geçen sene bu soru sorulunca herkes Valorant diyordu, şimdi Valorant diyen kalmamış bile. Buradan şunu çıkarabiliriz, ilk başta Valorant'a geçip sıkılan herkes CS'nin daha iyi olduğunu anladı. CS'yi 5 yıldır oynuyorum hala sıkmadı, Valorant'ı 6 ay oynadım bir daha canım istemedi bile.
Yaşın büyür PC'de sadece CS:GO kalır, grafik kalitesi azaltılır FPS artırılır oyunda profesyonellik ve bağlılık ön plana çıkar aynı halı saha maçındaki ciddiyet aranır. CS:GO bir oyundan daha fazlası.

CS:GO çünkü bana daha gerçekçi ve eğlenceli geliyor ha Valorant gerçekçi olmadığı için kötülemiyorum Valorant oynadım fakat ne silah tepmesine ne de kitlesine alışabildim.

Neden?

Hocam ikisinin tek ortak yönü FPS shooter Valorant'ta skiller var ondan dolayı kesin karşılaştırma olamaz sadelik ve ciddiyet seven CS:GO oynar yok ben uçup kacicam dersen Valorant hatta Overwatch oynarsin.
En büyük ortak yönü amacının aynı olması,Valorant'ta bomba kuruyorsun veya savunuyosun,csgodada bomba kuruyosun veya savunuyosun,zaten bu yüzden karşılaştırıyoruz.

Neden?

En büyük ortak yönü amacının aynı olması, Valorant'ta bomba kuruyorsun veya savunuyosun, csgodada bomba kuruyosun veya savunuyosun, zaten bu yüzden karşılaştırıyoruz.

O zaman soruyu detaylandırmanız lazım CS:GO silah mekaniği mi Valorant silah mekaniği mi diye ama bu da tam karşılamaz Valorant'ta 2 modlu silahlar cok tabanca bile sağ tıkla 3 mermi atıyor yani CS:GO ve Valorant asla %100 kapışamaz.

Geri
Yukarı