Valorant'ın kitlesi ne olacak?

10 yıldır şu forumdayım, 10 yıldır Riot oyunlarındanki toxic kitleden şikayet ediliyor. Riot bir şey yapıyor mu ben de bilmiyorum. Ama yapmıyor gibi. Ciddi ciddi bu adamların donanım banı vs bırakıp TCKimlik ban atmaları lazım.

Ben de 12 yaşındayım ama 1 kere troll olmadım bana göre yaşla bir alakası yok.
Senin gibi nadir bulunanlarda var oyunda alınma. Bu oyunun kitlesi hiç bir zaman düzelmeyecek bağıra çağıra rage attığımı bilirim bu oyunda ve oyun kötü arkadaşlar her ne kadar inkar ederseniz edin kötü, şu yandan güzel bütün veletler toxicler bu oyuna akın ederken güzel oyunların sunucuları boş kalıyor 🙃. Çok değişik kitlesi var bebe de 3080Ti var var neden diyorum sadece Valorant oynuyorsun? Diyor ki renkler ve zevkler tartışılmaz... Hay senin zevkine.
10 yıldır şu forumdayım, 10 yıldır Riot oyunlarındanki toxic kitleden şikayet ediliyor. Riot bir şey yapıyor mu ben de bilmiyorum. Ama yapmıyor gibi. Ciddi ciddi bu adamların donanım banı vs bırakıp tckimlik ban atmaları lazım.

Öyle demeyin ya (!) hile sistemimiz var bizim. Ben bu oyunda toxiclikten ban yiyen çok az kişi görmüşümdür btw.

Riot ve Kullandığı (Çoğunluğu Reklam Amaçlı) Hizmetler:
Mixpanel
PubMatic
SpotX
ScorecardResearch
OpenX
LiveRamp
Moat
MediaMath
Criteo
Quantcast
AdForm
The Trade Desk
Oracle Services
AdSafeProtected
TripleLift
Amplitude
AppNexus
Index Exchange
Hotjar
Stripe
New Relic
Google APIs and Google Shared Services
Google Ads
Amazon Ads
10 yıldır şu forumdayım, 10 yıldır Riot oyunlarındanki toxic kitleden şikayet ediliyor. Riot bir şey yapıyor mu ben de bilmiyorum. Ama yapmıyor gibi. Ciddi ciddi bu adamların donanım banı vs bırakıp TCKimlik ban atmaları lazım.
Aslında doğru raporlama ile toxic oyuncuların çoğu gereken cezayı alıyor. Ses kayıt sistemi geldikten sonra her raporumdam sonra geribildirim aldığım, hatta bazen üst üste 2 kez geribildirim aldığım dahi olmuştur.
Ama tabi bu durum toxic kitlenin olduğu gerçeğini değiştirmez :/

Oyunu 7-8 Yıl sonra oynayan kalmayacak, Sırf CS Oynadığım İçin ''Enayi'' İlan Edildiğim bir kitlesi var.
Aynı şeyi Dota'cılar diyordu LoL'e; çocuk oyunu, grafikleri kötü, ilerde oynayan kalmaz diye. 12 yıl oldu, durum ortada.

Toxic kitle oyunda değil, ülkede ve dünyada var. Çoğu sınırsız banlanıyor ancak yeni hesap açıyor. Bu da oyunun ücretsiz olmasının kötü yanı. Buna alınabilecek tek önlem de donanım banı atmak ama onu da nasıl yapabilirler bilmiyorum.

Son düzenleme:
Maalesef Riot oyunlarının kitlesi böyle bu yüzden hiçbir Riot oyununu oynamama kararı aldım CS:GO'daki toxiclerin hepsi Valorant'a geçmiş anladığım kadarıyla CS kitlesi şu an bayağı iyi mümkünse Valorant'tan uzak dur CS de topluluk sunucularında oynamanı tavsiye ederim güzel muhabbetler de dönüyor orada diğer oyuncularla iyi anlaşırsın.

Oyun içi mesajları sesli sohbeti ve ifadeleri kapatıp oynayın benim gibi. Kimsenin dırdırını çekemem ben.

Abi cidden dediğine katılıyorum, Riot oyunlarına girişte Kimlik doğrulaması isteyebilir bu saye de toxic kitleyi biraz da uzaklaştırabilir. İsim vermek istemiyorum herkesin bildiği Türk satış siteleri bile bu sistemi kullanıyor ve içinde cidden 1 tane bile toxic göremedim şu ana kadar, Satıcılar genellikle 16-20 yaş arasında oluyor.

Oyunu 7-8 Yıl sonra oynayan kalmayacak, Sırf CS Oynadığım İçin ''Enayi'' İlan Edildiğim bir kitlesi var.
CS oynadığın için değil 60 ping ile 64 tick rate'lik swlerde, hilelere dolu bir oyunu oynadığın için öyle ilan ediliyorsun. Ayrıca aynısını lol için de diyorlardı bilmem kaç yıl sonra kimse oynamaz diye ama Riot'un oyunlarının ortak yanı; kendisini sürekli geliştiriyor. Valve'in aksine beş yıl Source 2 motoru üzerinde çalışıp sonra başaramadık abi diyerek projeden vazgeçen bir yaratıcı ekibi yok.

Geri
Yukarı