Varlığımı sorguluyorum

@Mr.Kitty diyorum ki, arka çıktığın adam senin örnek aldığın adama sallıyor. Madem mezhebin geniş değil. Ağzının payını ver.

Beni bir başkasının ne konuştuğu bağlamaz. Kimse babamın oğlu değil. Ben o adamla zaten karşı karşıyayım. Ben ateistim adam Müslüman bir defa. Atatürk hakkında söylemlerinede katılmıyorum. Herkes Atatürk düşüncesine uygun hareket etse şu anda burada bu mevzuyu bu şekilde konuşmazdık.

Bana küfür edemezsin sen. Tehdit etmiyorum adresini bulursam canın sıkılır bunun garantisini veriyorum. Haddini aşma sen kimsinde bana küfür edebileceğini düşünüyorsun? Bana telefondan küfür edebileceksen yazayım numaramı forumdan şov yapmaya kalkman zeka düzeyinin ispatı. Erkeklik yap bana sadece.
Bu dediklerinin ss ini aldım. Teşekkürler söylemlerin için.
Beni bir başkasının ne konuştuğu bağlamaz. Kimse babamın oğlu değil. Ben o adamla zaten karşı karşıyayım. Ben ateistim adam Müslüman bir defa. Atatürk hakkında söylemlerinede katılmıyorum. Herkes Atatürk düşüncesine uygun hareket etse şu anda burada bu mevzuyu bu şekilde konuşmazdık.
Madem birinin konuştuğu seni bağlamaz ise neden sadece bana sallıyorsun birader de beni söylemleri söylemek için zorluyorsun? Benim bir din hakkında söylemlerim seni neden ilgilendiriyor?

Konu kapanabilir artık hiçbir felsefe konusu inançlı inançsız tartışmasından öteye gitmiyor maalesef.

Hocam sende uzun cümle kurabilecek potansiyel olmadığı için sadece böyle emoji atarak ortalık kızışsın istiyorsun kandan beslenen Z kuşağı örneğisin biliyorsun değil mi? Hayır senden çok var tanıyorum biliyorum sen gibilerini.

Bu dediklerinin SS ini aldım. Teşekkürler söylemlerin için.

Madem birinin konuştuğu seni bağlamaz ise neden sadece bana sallıyorsun birader de beni söylemleri söylemek için zorluyorsun? Benim bir din hakkında söylemlerim seni neden ilgilendiriyor?

Senin yazdıkların çok klişe şeyler. Kendini bu şekilde kandırmana tahammül edemediğim için alıntılıyorum. Sallamıyorum. Çevremde o kadar dinine bağlı insan var söylediklerinle alakası yok. Bu onlara yapılan bir haksızlıktır.

Hocam sende uzun cümle kurabilecek potansiyel olmadığı için sadece böyle emoji atarak ortalık kızışsın istiyorsun kandan beslenen Z kuşağı örneğisin biliyorsun değil mi? Hayır senden çok var tanıyorum biliyorum sen gibilerini.

Cidden mi? Kısa kısa ve anlaşılabilir şekilde anlatıyor olmam aslında daha iyi olduğunu fark edememişsin her halde? 3-5 emoji attım ve ortalığı kızıştıran eleman oldum teşekkürler.

Senin yazdıkların çok klişe şeyler. Kendini bu şekilde kandırmana tahammül edemediğim için alıntılıyorum. Sallamıyorum. Çevremde o kadar dinine bağlı insan var söylediklerinle alakası yok. Bu onlara yapılan bir haksızlıktır.
Haklısın. Senin şu an burada bunları yazabilmeni sağlayan, savaşan, sana ilkelerini öğreten insan için haksızlık değil galiba. Kafa yapını anladım. Sağ ol tartışma için. Zaten yukarıda özür dilemiştim. Kusura bakma küfür argümanı için.

@Mr.Kitty Sence Atatürk hakkında ileri geri konuşmaları mı? Yoksa inanmadığın bir dine laf atılması mı senin için? Vallahi ben anlamadım.

Atatürk hakkında ileri geri konuşan yok sadece çağdaş olmadığını söyledi arkadaş. Atatürk'e yapılan bir saygısızlık hakaret yok. Benden önce moderatörlerin buna izin vermeyeceğine eminim. Neden eminim biliyor musun? Senin dindar insanlar hakkında fütursuzca atıp tutmana izin verdiklerini bildiğim için :)
Sen şey mi zannetin ben ateistim yallah arabistana falan klişelerimi yapacağım zannetin?
Çoğu dindar insanlar ateistlerden akıl dolu duygu düşünceli insanlar.
İnsanın ahlaksızı terbiyesizi vardır. Bunun inançlarla bir alakası yoktur.

Forumda emojiye bakıp analiz yapmaya çalışanlar bir türlü bitmedi ne yazık ki.

Geri
Yukarı