Varlığımı sorguluyorum

Cidden mi? Kısa kısa ve anlaşılabilir şekilde anlatıyor olmam aslında daha iyi olduğunu fark edememişsin her halde? 3-5 emoji attım ve ortalığı kızıştıran eleman oldum teşekkürler.

Cidden böyle mi düşünüyorsun? Birbirinize beğeni atıp ego kasmak çok demode değil mi? Bırak sağı solu alkışlamayı varsa fikrin belirtirsin.

Ben de varlığımı sorguluyorum bu aralar. Bu dünyada var olma sebebimiz sistemin dönmesini sağlayacak çocuklar üretmemiz ve vergilerimizi aksatmamamız gibi geliyor, aile büyüklerimizden en yetkili devlet adamına kadar herkes bilinçaltımıza bu düşünceyi pompalıyor.

Hayallerimi, daha da önemlisi "kendimi" gerçekleştiremeyeceksem, niye yaşıyorum?

Atatürk hakkında ileri geri konuşan yok sadece çağdaş olmadığını söyledi arkadaş. Atatürk'e yapılan bir saygısızlık hakaret yok. Benden önce moderatörlerin buna izin vermeyeceğine eminim. Neden eminim biliyor musun? Senin dindar insanlar hakkında fütursuzca atıp tutmana izin verdiklerini bildiğim için :)
Sen şey mi zannetin ben ateistim yallah arabistana falan klişelerimi yapacağım zannetin?
Çoğu dindar insanlar ateistlerden akıl dolu duygu düşünceli insanlar.
İnsanın ahlaksızı terbiyesizi vardır. Bunun inançlarla bir alakası yoktur.
YOo alakası yok. Ben tam tersine insanların bir dine inanması gerektiğini ve bunu savunan biriyim. Yukarıdaki arkadaş beni zorladı bu konuyu buralara getirmeye. Senin nasıl yumuşak karnın varsa ve tepenin tası atıyorsa benim de atabilir değil mi? Yukarıdaki arkadaş ve bu başlığa yorum yapan birkaç arkadaş absürt örnekler vererek beni yermeye çalıştı. Bende karşılık verdim. Sen benim üzerime geldin.

Cidden böyle mi düşünüyorsun? Birbirinize beğeni atıp ego kasmak çok demode değil mi? Bırak sağı solu alkışlamayı varsa fikrin belirtirsin.

Emojiler bu yüzden yok mu zaten? Birinin yorumu senin fikrine uyuyorsa beğeni atarsın uyumuyorsa farklı bir emoji kullanırsın. Bunları kullanmayacak olsak emoji eklemezlerdi zaten.

Emojiler bu yüzden yok mu zaten? Birinin yorumu senin fikrine uyuyorsa beğeni atarsın uyumuyorsa farklı bir emoji kullanırsın. Bunları kullanmayacak olsak emoji eklemezlerdi zaten.

Emojinin neden eklendiğini konuşacak değiliz herhalde. Her emoji atanla ilgilenmiyorum. Bu kişiye özeldi.

Burada mevzu fikir değil amaç. Bu arkadaşın amacını yorumladım ben. Komik olmayan şeye zorla gülerek beni tahrik etmeyi amaçladı.

Bana göre, dinler insanların kavga etmesi için yok, Allah 3 tane kitap ve din indirmiş aşağı. Bu olağanüstü güçlerin gerçek olma ihtimali %50. eğer Allah'ın indirdiği dinlere uyacak olursanız bir şey kaybetmezsiniz. İnsanlar dinleri yorumlayabilir ve eskiden beri bu var. Bazı insanlar kabullenemez dinleri ama herkesin inandığı din veya inanmadığı din kendine kimseyi kimi inandırmak veya inandırmamak için gayret göstermesine gerek yok. Bu anlattıklarım bana göre tabii ki de. Lütfen burada bana kötü sözler söylemeyin. İnsanlar diğer kişinin inandığı dinlere saygı duymalı.

Geri
Yukarı