Vatan Bilgisayar Stokta Olmayan Ürün Değişimi

Stokda olmayan ürünü nasıl alacaksınız ? Ben size olacagı söyleyim 7 ay önce kac tl verdiyseniz atıyorum 900 tl vatan bilgisayar size alısveris kuponu verecek 900 tllik tabi kabul etmeyip tekrar thh e fln basvurabilirsiniz...

Stokda olmayan ürünü nasıl alacaksınız ? Ben size olacagı söyleyim 7 ay önce kac tl verdiyseniz atıyorum 900 tl vatan bilgisayar size alısveris kuponu verecek 900 tllik tabi kabul etmeyip tekrar thh e fln basvurabilirsiniz...
Elinde bulunan ürünü vermek zorundalar. Yoksa ne olacağını bilmiyorum. En kötü ihtimalle para iadesi hesabıma yapılır alışveriş kuponu değil.

Son düzenleme:
Elinde olsalar diyorsun kardeşim. Yazdığın yorumu kendin okumuyorsun daha. Elinde bulunan ürünü vermek zorundalar. Yoksa ne olacağını bilmiyorum. En kötü ihtimalle para iadesi hesabıma yapılır alışveriş kuponu değil.

Ürün elllerinde olsa bile şuan ki dolar kuru üzerinden verirler diyorum ki stokda yokmuş ztn bu durumda yapacakları şey iade vatan bilgisayar kolay kolay hesaba para iadesi de yapmaz %90 alışveriş kuponu olarak iade yapıyor

Ürün elllerinde olsa bile şuan ki dolar kuru üzerinden verirler diyorum ki stokda yokmuş ztn bu durumda yapacakları şey iade vatan bilgisayar kolay kolay hesaba para iadesi de yapmaz %90 alışveriş kuponu olarak iade yapıyor
Daha önce hiç bu yolla değişim yada iade yaptın mı?

7 ay dediğim total süre. Daha dün servisten onaylandı mesajı geldi. Şuan tek iş Vatan'dan ürünü teslim almak. Ayrıca öyle bir hakları yok kardeşim boş yere mi THH var.

Cevabı bildiğiniz halde neden konu açtınız o zaman anlamış değilim. Elinizde bir THH kararı birde rapor var. Mücadele edeceksiniz şansınız yaver giderse Vatan Bilgisayar ürünü temin edip size iadesini yapar. Şansınız yaver gitmezse biraz daha uğraşırsınız. Başta iade kabul etmeyen Vatan şimdi ürünün değişimini yapar mı? Orası meçhul. Ama THH kararı kozunuzu güçlendiriyor. Burada arkadaşlar tecrübelerini paylaşmış illada sizinle aynı sorunu yaşamış birini bulmak saçma ve zor. İade ve değişim süreci genelde aynı işler.

Benzer konu

Siz direk aldığınız Vatan şubesine gidin, onlar yetkili firmadan iade isterler. Kartın bir yurt dışı seferine çıkar. Değişim onaylanır. Vatan şubesine kartın gider. Sende alırsın. Olayın öncesini bilmiyorum, neden THH'ye gittiniz? Bu şekilde çözüme kavuşmadı mı?

Cevabı bildiğiniz halde neden konu açtınız o zaman anlamış değilim. Elinizde bir THH kararı birde rapor var. Mücadele edeceksiniz şansınız yaver giderse Vatan Bilgisayar ürünü temin edip size iadesini yapar. Şansınız yaver gitmezse biraz daha uğraşırsınız. Başta iade kabul etmeyen Vatan şimdi ürünün değişimini yapar mı? Orası meçhul. Ama THH kararı kozunuzu güçlendiriyor. Burada arkadaşlar tecrübelerini paylaşmış illada sizinle aynı sorunu yaşamış birini bulmak saçma ve zor. İade ve değişim süreci genelde aynı işler.

Benzer konu

Siz direk aldığınız Vatan şubesine gidin, onlar yetkili firmadan iade isterler. Kartın bir yurt dışı seferine çıkar. Değişim onaylanır. Vatan şubesine kartın gider. Sende alırsın. Olayın öncesini bilmiyorum, neden THH'ye gittiniz? Bu şekilde çözüme kavuşmadı mı?

Benim cevabı net dediğim şey ürünün iadesini kuponla yapmadıkları kardeşim. Neden kimse yorumları okumadan cevap veriyor anlam veremiyorum. Alt tarafı ürünün stokta olmadığında ne yapabilirim tarzında bir soru sordum. Soru hariç her şey konuşuldu. Coil sorunundan dolayı. Servis kabul etmedi. Konu kilitleme gibi bir şansımız varsa kilitlensin.

Benim cevabı net dediğim şey ürünün iadesini kuponla yapmadıkları kardeşim. Neden kimse yorumları okumadan cevap veriyor anlam veremiyorum. Alt tarafı ürünün stokta olmadığında ne yapabilirim tarzında bir soru sordum. Soru hariç her şey konuşuldu. Konu kilitleme gibi bir şansımız varsa kilitlensin.

Şimdi şöyle siz olayı yarısından anlatmışsınız. Daha önce bir konu mu açtınız? Kartı neden değiştirmek istiyorsunuz, size doğrudan çalışmaz/problemli mi geldi yoksa 15 gün iade sürecinden sonra mı bozuldu? Burası önemli. Eğer kart doğrudan fabrika çıkışlı arızalı ise dediğim şekilde üretici firma kartınızı Vatan'dan alır, iadeyi onaylar, yeni kartı Vatan'a geri gönderir. (En azından sistemin böyle işlemesi gerekiyor.) Sizde kartınızı oradan alırsınız.

Daha önce hiç bu yolla değişim yada iade yaptın mı?

evet fakat yaklasık 5 sene önce magazadan sıfır aldıgımız ekran kartı bozuk cıkmıstı fakat biz thh e fln basvurmadık sürecte fazla uzamadı o an ki aldıgımız kur üzerinden kuponla para iadesi yaptılar aldıgımız kart zaten 450 tln flndı üzerine biraz daha ekleyip farklı bisey almıstık

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı