Windows 11'den memnun musunuz?

Selam, Windows 11'e geçenler deneyimlerini paylaşabilir mi? Geçtiğinize değdi mi, yoksa benim gibi hala yeniliklerin yetersiz olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ben şahsen en büyük beklentim olan Android uygulama desteği için geçmiştim, o da malumunuz. Insider programına katılmadan oradan bize ekmek çıkmayacak galiba :D

Aslında arayüzü hoş ama gıcık olduğum şey arayüz kasma sorunu.

Görev çubuğunda bulunan uygulamaların görünümünde bazen bir problem oluyor, onun dışında hiçbir hataya rastlamadım; oldukça memnunum. 11'i gördükten sonra Win10'un tasarımı 1.7.2 Minecraft gibi geliyor.

Insider sürümünü kullanıyorum ve memnunum. Android uygulama desteği için bunlara bakabilirsiniz:

Selam, Windows 11'e geçenler deneyimlerini paylaşabilir mi? Geçtiğinize değdi mi, yoksa benim gibi hala yeniliklerin yetersiz olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ben şahsen en büyük beklentim olan Android uygulama desteği için geçmiştim, o da malumunuz. Insider programına katılmadan oradan bize ekmek çıkmayacak galiba :D
Çıktığı ilk günden beri kullanıyorum. Benim fark ettiğim cs go açılma süresi Windows 10'a göre bir tık uzuyor. Onun dışında herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Arayüzü gerçekten güzel olmuş. Alıştıktan sonra Windows 10 çok farklı geliyor.

Nein enichte nein sakın Win 11gelmeyin Windows 10 cennet cennet kıymetini bilin. Kurulu programlarım olmasa 1 dakika durmam Windows 11'de. Sakın gelme nein.

Yeni konular

Geri
Yukarı