Witcher 3 çok sıkıcı

Geçenlerde almıştım indirdim dün bugün girdim ama çok sıkıcı geldi.
Oyun acaba ilk başta böyle mi oluyor?

Kanka bana da başlarda sıkıcı gelmişti bir yerden sonra sarmaya başladı ama şu anda görevlerdeki mobların seviyeleri benden yüksek olduğundan bıraktım ben oyunu 25. saatinde falan sever misin bilmiyorum indirimde aldıysan bence bir şans ver iade etme.

Kanka bana da başlarda sıkıcı gelmişti bir yerden sonra sarmaya başladı ama şu anda görevlerdeki mobların seviyeleri benden yüksek olduğundan bıraktım ben oyunu 25. saatinde falan sever misin bilmiyorum indirimde aldıysan bence bir şans ver iade etme.

İade etmem zaten ya sonra denerim tekrar.

İlk olarak Witcher 3 serisiyle başlayacağım ben. İlk oyunları biraz eski olduğu için onlarla başlamak istemedim sonuçta görüntü kalitesi oynanabilirlik vs. geri kalmış olabilir diye düşündüm.

Yoksa öncesinde dizisini izleyerek mi başlamam daha iyi olur sizce? @cage_117

Witcher 3 GOTY'yi 20 saat boyunca konsoldan oynadım ve kendini tekrar eden çok sıkıcı bir oyun gibi geldi bana. Arada girip şans vermeyi deniyorum ama max 15 dakika oynayıp çıkıyorum. Oynamaya devam edeyim mi sizce ileride güzelleşir mi?

Witcher 3 GOTY'yi 20 saat boyunca konsoldan oynadım ve kendini tekrar eden çok sıkıcı bir oyun gibi geldi bana. Arada girip şans vermeyi deniyorum ama Max 15 dakika oynayıp çıkıyorum. Oynamaya devam edeyim mi sizce ileride güzelleşir mi?

Witcher 3'mü kendini tekrar ediyor? hadi canım

İlk olarak Witcher 3 serisiyle başlayacağım ben. İlk oyunları biraz eski olduğu için onlarla başlamak istemedim sonuçta görüntü kalitesi oynanabilirlik vs. geri kalmış olabilir diye düşündüm.

Yoksa öncesinde dizisini izleyerek mi başlamam daha iyi olur sizce? @cage_117
Sonra hikayesinden neden bir şey anlamadım dersin.

Geri
Yukarı