Witcher 3'de en çok sevdiğiniz zırh hangisi?

Bilgisayarda oyunuyorsan nexusmods sitesinden more robes modunu indirmen gerekiyor hocam...modu yüklemek için nexus mod Manager community Edition'ya da Vortex kurmalisin...bunlardan birini kullanarak modu indirip otomatik olarak kurabilirsin.

Teşekkür ederim. Zırh değerleri nasıl peki. Ben şu an b&w de kedi zırhı kullanıyorum ama bir tık güçsüz kalıyor.

Kaer Morhen zırhını sevenler için "Hearts of Stone" DLC'si ile gelen "Engerek Zırh"ı tavsiye ederim. Üretimi kolaydır ve siyaha boyadığınız zaman Kaer Morhen zırhından çok daha efsane duruyor.

Mantikor zırhı da keza öyle. Onu da siyaha boyadığınızda efsanevi gözüküyor. Bir de Kurt Zırh'ın efsanevi olanı harika fakat onu farklı renge boyamadım, kırmızı haliyle oldukça güzel.

Benim en beğendiğim "Engerek Zırh" seti. Siyaha boyarsanız daha güzel gözüküyor ayrıca Geralt'ı en çok fit gösteren zırhlardan ve pelerin modu da varsa bu zırh pelerin de çok yakışıyor.

Griffin zırh setini ise bir türlü sevemedim.

Kaer Morhen zırhını sevenler için "Hearts of Stone" DLC'si ile gelen "Engerek Zırh"ı tavsiye ederim. Üretimi kolaydır ve siyaha boyadığınız zaman Kaer Morhen zırhından çok daha efsane duruyor.

Mantikor zırhı da keza öyle. Onu da siyaha boyadığınızda efsanevi gözüküyor. Bir de Kurt Zırh'ın efsanevi olanı harika fakat onu farklı renge boyamadım, kırmızı haliyle oldukça güzel.

Benim en beğendiğim "Engerek Zırh" seti. Siyaha boyarsanız daha güzel gözüküyor ayrıca Geralt'ı en çok fit gösteren zırhlardan ve pelerin modu da varsa bu zırh pelerin de çok yakışıyor.

Engerek zırhı zaten Kaer Morhen zırhının siyah çeşidi hocam.

Ben turrkuaz boya kullandım göğüs zirhinda bana baya hoş gelmişti

Engerek zırhı görünüş olarak en iyisi benim için. Tesham mutna da her ne kadar çok karizma olsa da bir witchera pek yakıştıramadım. İşlevsellik olarak engerek zırhı fena değil. Özellikle böceklerden hasar almıyorum neredeyse. Ama op olan griffin sanırım. İşaret Build'i ile kılıç bile kullanmadan yaratıkları yaratık olduğuna pişman edebilen bir zırh. Görünüşünden dolayı engerek zırhı kullanıyorum. Tanrı düzeyinde gücüm olmasına gerek yok zaten karşımda 10 saniye duracak yaratık yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı