Witcher abartılıyor mu?

Çekirdek alıp, uzaktan izlemek en iyisi. Birbirlerini yemeleri hoşuma gidiyor. Sanki oyunu kendi babaları yapmış gibi savunuyorlar. Bir oyun iyiyse iyidir, uzatmanın, her yere yazmanın manası yok dediğim gibi.

Enis kirazoğlu bir oyunu överken Dost Kayaoğlu gömüyor.
Ve iki kitle iyi mi kötü mü diye birbirine giriyor.
Aslında Witcher konusunda Dost Kayaoğlu'nun incelemesi Türkiye için en objektif olanlarından. Kendisi oyunu genel olarak beğendiğini söyleyip, oyunun eksiklerini sıralıyor. Olması gereken de bu zaten.

Aslında Witcher konusunda Dost Kayaoğlu'nun incelemesi Türkiye için en objektif olanlarından. Kendisi oyunu genel olarak beğendiğini söyleyip, oyunun eksiklerini sıralıyor. Olması gereken de bu zaten.
Dost Kayaoğlu incelemesini yapmadı, Hearts of Stone'u 5-6 bölüm oynayıp YouTube'a kodyu benim bildiğim.

Dost Kayaoğlu incelemesini yapmadı, Hearts of Stone'u 5-6 bölüm oynayıp YouTube'a kodyu benim bildiğim.
Direkt bir inceleme videosu yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda 3. sırada Witcher var, orada bir inceleme yapıyor. Aşırı kapsamlı değil ama fikirlerini belirtiyor.

Aslında oyun gerçekten güzel lakin fanları heryerde en iyi oyun diyip, ilgi yoksunu arkadaşlar da "ÇÖP" diyince sinir oluyorum. Ama oyun güzel tavsiye ederim RPG seviyorsanız bir kaç saat şans verip oyuna daha iyi birşekilde bağlanabilirsiniz.
RPG oyun bilmeyen tayfa bir anda RPG oyunların iyisine denk gelince tabii ki de Wiçir moruk en iyi oyun diye gezecek, bu tayfa ne Elder Scrolls bilir, ne Stalker, ne Fallout. Witcher 3 kesinlikle çok iyi bir oyun ama insanlar gerçektende abartıyor, şu an burada anket yapılsa kaç kişi Witcher 3 oynamadan önce, Witcher evreninin Lore'una baktı veya ilk 2 oyunu oynadı diye, çok az bir kitle çıkar. Sürü psikolojisi olduğu için millet anlamadan oynayıp bitirdikleri oyunları sebepsizce övüyor.
Stalker gerçekten de çok iyi be. Şimdi oynayacağım hatta.

Geri
Yukarı