Xbox Series S alarak iyi mi ettim?

Makaleler
12
Daha fazla  
5334 TL'ye Trendyol'dan 6 taksitle Xbox Series S aldım. İlk defa konsol kullanacağım. 5133 TL fiyatına N11'den bulmuştum 3 taksit imkanı vardı. Faizle aynı hesaba denk geliyordu. Ben de bu yüzden Trendyol'dan 6 taksit faizsiz aldım, işime yaradı.

Fiyatları dolar kuru yükselmeden önce 3500 TL civarıydı. 5300 TL vermek biraz koysa da daha da pahalı olur endişesiyle bu fiyattan aldım.

Konsollarla aram hiç yoktu, Game Pass gibi bir nimetin olduğundan bile habersizdim o derece.

@Berrkay, @SypeR, @Yararsız Üye, @Tim, @Asım Demir yardımları için ayrıca teşekkürler.

Düşünceleriniz neler?

Çok iyi ettin, hayırlı olsun. Ekran kartı almış olsam da ben de düşünmüyor değildim Series S'e geçmeyi. En iyi tercih kesinlikle. Evet fiyat yükseldi ancak hala en ucuz oyun aracı. Bugün ikinci elde bile buna denk bir sistem toplamak istesen dünya para.

Hayırlı olsun öncelikle. Gayet iyi bir seçim 5000 liralık PC'lerde hele ki laptoplarda oyun deyince LoL'den başka o yun gelmiyor aklıma düzgün oynatır dediğim. Game Pass zaten müthiş bir nimet diyecek pek bir şey yok. İyi günlerde kullanın.

Gayet iyi ettiniz hocam. Hayırlı uğurlu olsun. Fiyat olarak da düşeceğini zannetmiyorum. Game Pass ile oyunların keyfini çıkarın.

Sanki geçenlerde 4.5K olmuştu yanlış mı hatırlıyorum?
O civara inmesini bekleyebilirdik ancak Türkiye'de olduğumuz için şu anki fiyattan alamazsa bir daha rüyasında da göremez, (rüyasına da zamlı geliyor çünkü) normalde 2. El almasını önermiştim, 2. El fiyatları da param güvende ile zaten 5-5.2k civarına geliyordu.

Tekrardan hayırlı olsun @BERWAR, FH 4'ten çıkmazsın artık.

Ekran kartı almış olsam da ben de düşünmüyor değildim Series S'e geçmeyi. En iyi tercih kesinlikle
Series S modelindeki GPU 1650 ve 1650S ayarında diye biliyorum. GTX 1650 çift fanlı modelleri en ucuz nette 4800 TL gördüm. Bu kartı alsaydım CPU da değişecekti darboğazdan dolayı, 8 GB RAM ve PSU da almam gerekiyordu. Bu yüzden konsol daha mantıklı geldi.

Çok iyi ettin, hayırlı olsun
Teşekkürler.

Tekrardan hayırlı olsun.
Teşekkürler.

Hayırlı uğurlu olsun. Fiyat olarak da düşeceğini zannetmiyorum. Game Pass ile oyunların keyfini çıkarın.
Teşekkürler.

Hayırlı olsun öncelikle.
Teşekkürler.

hocam hayırlı olsun.
Teşekkürler.

Geri
Yukarı