Xbox Series S alarak iyi mi ettim?

Hiç alakam olmazdı konsollarla. PlayStation falan da hiç sevmem açıkçası. Öyle de çarşıda PS'ye gidip PES falan oynamayı da hiç sevmiyorum açıkçası. Game Pass almam da etkili oldu. 3000 TL civarındayken açıkçası ben oyunlara bu kadar para veremem falan diyordum alakam olmadığı için Game Pass falan pek bilmiyordum. Bir de o zamanlar telefon alınca ister istemez o fiyattan alamadım.
Bu arada size değil, genele söylemiştim. Bugün burada "konsol almakla iyi etmişsin" diyenlerin de bir kısmı eminim 1-1.5 sene önce "konsolda oyun mu oynanır" gibisinden sözler ediyordu. Konsola karşı ülkemizde aşırı önyargı var ve bu yeni değil. Oyun fiyatları uygunken de bu böyleydi.

5334 TL'ye Trendyol'dan 6 taksitle Xbox Series S aldım. İlk defa konsol kullanacağım. 5133 TL fiyatına N11'den bulmuştum 3 taksit imkanı vardı. Faizle aynı hesaba denk geliyordu. Ben de bu yüzden Trendyol'dan 6 taksit faizsiz aldım, işime yaradı.

Fiyatları dolar kuru yükselmeden önce 3500 TL civarıydı. 5300 TL vermek biraz koysa da daha da pahalı olur endişesiyle bu fiyattan aldım.

Konsollarla aram hiç yoktu, Game Pass gibi bir nimetin olduğundan bile habersizdim o derece.

@Berrkay, @SypeR, @Yararsız Üye, @Tim, @Asım Demir yardımları için ayrıca teşekkürler.

Düşünceleriniz neler?

6 aydır Series S kullanıyorum. Hiç pişman değilim. Genel olarak oyunların grafikleri ve verdikleri performanslar harika. Ve mutlaka Forza Horizon 5, Metro Exodus ve Doom Eternal'ı oynamanı öneririm.

Daha erken alınabilirdi ama bu fiyattan bile değiyor ya. Hayırlı olsun.

Bir şekilde birkaç yıllık Xbox Game Pass üyeliği yapılabiliyor diye biliyorum. Onu da yapın tam olur bence. Bir anda verdiğinizde cebinizi biraz yaksa da totalde ucuza geliyor.

Düşünceleriniz neler?
Çok iyi ettiniz. Bugünlerde oyun oynamak istiyorsanız zaten en mantıklı tercih Series S oluyor. PS ve ekran kartı fiyatları çok abartılı. Series S ile ne grafik derdiniz var ne oyun derdiniz (Game Pass sayesinde). Bende de Series X var. Çok memnunum, 1-2 aydır bilgisayarın yüzüne bile bakmıyorum. Konsol gerçekten bambaşka bir şey.

Hayırlı olsun, One S bana yetiyor ama Series S'e de geçmeyi isterdim. Konsol oyunculuğu oldukça güzel bir şey.

Fiyat pek uygun gelmedi ama en son 6 ay önce fiyatlara bakmıştım. Günümüzde normaldir büyük ihtimal.

Neyse, Game Pass sizi bekler hocam :)

5334 TL'ye Trendyol'dan 6 taksitle Xbox Series S aldım. İlk defa konsol kullanacağım. 5133 TL fiyatına N11'den bulmuştum 3 taksit imkanı vardı. Faizle aynı hesaba denk geliyordu. Ben de bu yüzden Trendyol'dan 6 taksit faizsiz aldım, işime yaradı.

Fiyatları dolar kuru yükselmeden önce 3500 TL civarıydı. 5300 TL vermek biraz koysa da daha da pahalı olur endişesiyle bu fiyattan aldım.

Konsollarla aram hiç yoktu, Game Pass gibi bir nimetin olduğundan bile habersizdim o derece.

@Berrkay, @SypeR, @Yararsız Üye, @Tim, @Asım Demir yardımları için ayrıca teşekkürler.

Düşünceleriniz neler?
Güle güle kullanın hocam. Hayırlısıyla sizi de Xbox'çu ettik. :p

Konsol bugün elime geçti. Konsol beklediğimden küçük. Kutunun iki tarafında delik vardı. Konsolun kendisinde ve gamepad kısmında hasar yoktu. Dönüştürücüm gelmediği için konsolu deneyemedim. Bugün işe gideceğim için yarın deneyeceğim.
IMG_20220105_123059.jpg
IMG-20220105-WA0009.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı