Yağ oranı düşürmek için diyet önerisi

Tamamdır o zaman dediğim gibi 2000-2500 kalori arası yeterli olur sonlara doğru 1800'e düşebilirsin. Carb cycle da yapabilirsin ama onu takip etmesi zahmetli olur.

BCAA'ya bence gerek yok ama sen bilirsin.

Yok hocam ya ilk defa deniyorum ya zaten denemek amaçlı aldım bittiği zaman tekrar alacağımı düşünmüyorum teşekkür ediyorum öneriler için tekrardan. 5-6 ay sonra görüşmek üzere 😄

Yok hocam ya ilk defa deniyorum ya zaten denemek amaçlı aldım bittiği zaman tekrar alacağımı düşünmüyorum teşekkür ediyorum öneriler için tekrardan. 5-6 ay sonra görüşmek üzere 😄

Eğer temiz besleniyorsan fire caps veya l carnetin filanda alabilirsin az da olsa etkisi olur.

Hocam 3 aydır cipsdir şeker o tarz aburcuburlardan yemiyorum temiz bayağı besleniyorum beslenmeyi asla aksatmam diyebilirim creatin önerir misiniz?

Öneririm olağan üstü bir fark olmaz ama mesela lateralda 10kg ile zorlanarak 8 tekrar çıkartıyorsan kolay bir şekilde 12 tekrar falan çıkartmaya başlarsın. Böbreğime zarar verir mi diye filan korkuyorsanda bir zararı yok boş bilgi güray aydının filanda bununla ilgili videosu var 1-1.5 yıldır hiç kesmedim bile creatini.

Öneririm olağan üstü bir fark olmaz ama mesela lateralda 10kg ile zorlanarak 8 tekrar çıkartıyorsan kolay bir şekilde 12 tekrar falan çıkartmaya başlarsın. Böbreğime zarar verir mi diye filan korkuyorsanda bir zararı yok boş bilgi güray aydının filanda bununla ilgili videosu var 1-1.5 yıldır hiç kesmedim bile creatini.

Creatin depoların dolduktan sonra boşa içmiş olmayayım diye filan 2 hafta ara verebilirsin.

Creatin depoların dolduktan sonra boşa içmiş olmayayım diye filan 2 hafta ara verebilirsin.

Hocam tükenişlere çıkmak bana sıkıntı yaratabilir diye az çıkmaya çalışıyorum daha enerji ve kuvvet veriyorsa creatin alayım çünkü boyun düzleşmesi var bende biliyor musun boyun düzleşmesini.

Hocam tükenişlere çıkmak bana sıkıntı yaratabilir diye az çıkmaya çalışıyorum daha enerji ve kuvvet veriyorsa creatin alayım çünkü boyun düzleşmesi var bende biliyor musun boyun düzleşmesini.
Tükenişe gitmene gerek yok RIR0 yapabilirsin. Bilmiyorum boyun düzleşmesini.

Bir de başlangıç için 4 gün gidiyorsam mesela her o 4 gün de kol antrenmanı yapıyorum 2. ayım olacak ardından sırt ya da göğüs hangisiyse onu çalışıyorum. Hammer curl de 15 kg 16 tekrar yapabiliyorum sence ağırlık arttırmalı mıyım?

Tükenişe gitmene gerek yok rır0 yapabilirsin. Bilmiyorum boyun düzleşmesini.

Anladım hocam teşekkürler.

Bir de salon devlet salonu olduğu için çok imkan olmuyor birçok alet yok.

Bir de başlangıç için 4 gün gidiyorsam mesela her o 4 gün de kol antrenmanı yapıyorum 2. ayım olacak ardından sırt ya da göğüs hangisiyse onu çalışıyorum. Hammer curl de 15 kg 16 tekrar yapabiliyorum sence ağırlık arttırmalı mıyım?

Tavsiyem önce büyük kas grubunu girmen sırtta da biceps çalışıyor çünkü ve sırta hasar vermen daha zor kola göre. Bicepsini yorup sırttaki performansını düşürüyorsun bu sefer.

Arttırabilirsin.

Kendine tekrar hedefi koy 15 kg den 17.5-20 kg ye çıktığında o kiloyla 10-12 tekrar yapana kadar devam et. İstediğin tekrar sayısına ulaşınca tekrar arttır.

Tavsiyem önce büyük kas grubunu girmen sırtta da biceps çalışıyor çünkü ve sırta hasar vermen daha zor kola göre. Bicepsini yorup sırttaki performansını düşürüyorsun bu sefer.

Arttırabilirsin.

Kendine tekrar hedefi koy 15 kgden 17.5-20 kg ye çıktığında o kiloyla 10-12 tekrar yapana kadar devam et. İstediğin tekrar sayısına ulaşınca tekrar arttır.

Lat pull & row sırt için yeterli olur mu ikisi hocam? Dumbell ile önerebileceğiniz egzersiz var mı? Göğüsde de fly + chest press + dumbell chest press yapıyorum.

Lat pull & row sırt için yeterli olur mu ikisi hocam? Dumbell ile önerebileceğiniz egzersiz var mı? Göğüsde de fly + chest press + dumbell chest press yapıyorum.

2 tane orta göğüse gerek yok üst orta ve fly yapsan yeterli flyı pressten sonraya koy ki adalede kan toplandıktan sonra fly ile esneterek yay. Dostum Pullover filanda yap bence kanatlar için.

Yeni konular

Geri
Yukarı