7 Günlük Su Diyeti

M1000

Decapat
Makaleler
1
1.82 boy.
71 kiloyum.
Bu diyeti yapma amacım zayıflamaktan çok deneysel olacak. Kilosundan memnun olmayan, yağ oranını düşürmek isteyenler için.
03.08.2020 pazartesi günü saat 8.00'da başladım her gün değişimimi yazacağım buraya umarım faydalı olur.

Daha bilimsel bir şey arıyorsanız temelimi bu videodan aldım izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

7 gün aç kalmaya nasıl dayanabileceksiniz? Vücut için gerekli besinleri almadan çok yorgun olursunuz. Ben şahsen vitamin takviyesi ile denerdim, tek su içmek sorun yaşatabilir. Buna ek olarak meyve de yenilebilir, tabii belirli gramajlar olmak kaydıyla. Meyve yenilmez ise vitamin hapları da iş görür.

7 Gün aç kalmaya nasıl dayanabileceksiniz? Vücut için gerekli besinleri almadan çok yorgun olursunuz. Ben şahsen vitamin takviyesi ile denerdim, tek su içmek sorun yaşatabilir.

Video da şahsın anlattıklarına göre;
İlk 3 gün katlanılmaz bir durum olabilirmiş ama 4.günden itibaren patlama yaşanacakmış ilk gördüğümde inanmadım ama 1-2 araştırma ile(videoda da geçiyor) mümkün olabileceğini varsaydım ve bir deneme yapacağım bakalım ne olacak.

Sadece su olursa bence buna diyet değil "intihar" denir. Arada bir yemek yemenizi öneririm. En azından besin değeri yüksek bir şey ye. Yoksa iyi şeyler olmaz.

Biraz daha kontrollü bir şekilde yapmayı düşünüyorum vazgeçme ihtimalimde olabilir biraz da fikir almak için açtığım bir konu şimdi deney yaparken bir şey olmayalım.

Video da şahsın anlattıklarına göre;
İlk 3 gün katlanılmaz bir durum olabilirmiş ama 4.günden itibaren patlama yaşanacakmış ilk gördüğümde inanmadım ama 1-2 araştırma ile(videoda da geçiyor) mümkün olabileceğini varsaydım ve bir deneme yapacağım bakalım ne olacak.
Videonun bir kısmında vitaminlerin alınması gerektiği yazıyor. Hap şeklinde alabilirsiniz. Tabii ölmek istemiyorsanız.

Ama başladığımı belirtmek istiyorum yarın tekrardan bilgilendirme yapacağım bakalım ne kadar dayanabileceğim ve ne gibi sonuçlar alacağım.

Geri
Yukarı