Yaptığınız en zalim hareket nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ortaokul zamanı kurban seçilen bir arkadaşı kızlar tuvaletinin yanına bahaneyle getirip ittirmek. En zalimce haraketlerim bu tarz troll işlerini bolca yapmam. Onlarda bana çok yaptı.
Aynı şeyi yaşadım. Ama kızlara söylediklerinden rezil olmamıştım. Beni itenleri dönüp tuvalete itmiştim.

@AyarsıZZ Aslında bunların çoğu yıllardır forumda bilinen şeyler. Sadece sizler yeni görmüşsünüz, yıllardır bazı konularda ara ara bu olayları andığım oluyor. Forumdan ve forumdaki beni özelden tanıyanların bildiği şeyler çoğu.
Allah sabır versin o zaman bana bu konuda bu kadar mesaj gelmesine ben katlanamazdım. O yüzden forumda bu tarz konularda genellikle yüzeysel anlatıp geçiyorum.

@AyarsıZZ Aslında bunların çoğu yıllardır forumda bilinen şeyler. Sadece sizler yeni görmüşsünüz, yıllardır bazı konularda ara ara bu olayları andığım oluyor. Forumdaki beni özelden tanıyanların bildiği şeyler çoğu.
Takipe alıyorum sizi, diyecektim ki benim bir takipçim varmış. İnanmam ama gerçek. Ve o kişide şuan burada. :D

O kişi kendini biliyor :). Takibe almakla alaka neydi onu anlayamadım?
Bir daha ki psikopatlıklarında göreyim diye takibe alacaktım. Sonra kendi takipçilerime baktım ve sizi gördüm. Ehe.

(Linç etmeyin lütfen)
Bir anda sinirlenip oyunda ki siyahiye ırkçılık yapmıştım.
Pişmanım, hiç kimse dil, din, ırk yüzünden ayırılmamalı.
Ama daha sonra özür diledim tabii ki.

Bir daha ki psikopatlıklarında göreyim diye takibe alacaktım. Sonra kendi takipçilerime baktım ve sizi gördüm.
İyi de bunun benimle bir alakası yok :D. Takibe al psikopatlıklarını anlattığı zaman görürsün.

Dişimi kıran bir çocuk vardı, 2 sene boyunca her gördüğümde arkasına tekme atıyordum. Hiç de acımazdım.😁

Steam'den arkadaşımın PCsine bağlanıp kudurtmam. Ve CS:GO itemlerini hesabıma çekmem.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı