Yaratıcı - zaman ilişkisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam arkadaşlar, konu fazla uzadı. Artık mesaj yazmayacağım ne yazarsanız yazın.

@cxnnorx gibi yanlış soruları sormaktan vazgeçmediğiniz sürece bir kaka öğrenemezsiniz. Varsayım üzerine soru soruluyor yahu... Kafaya bak.

Sen ne üzerine yorum yapıyorsun, merak ettim de, he doğru varsayım ama benim kendimce kanıtlarım var, anlamak isteyene.
Nasıl hep var olabiliyor? Ya biri oluşturmalı ya da kendi kendine oluşmalı.
Merhaba birisi oluşturduğunu düşünüp ona biraz yoğunlanırmısın?
Yaratıcın yaratıcı yaratıcının yaratıcısı+9999– en başa geldiğimizi kabul edelim o yaratıcınında dediğinize göre bir yaratıcısı olmalıdır,o yüzden bence en mantıklısı tek yaratıcıdır.

Son düzenleme:
@Ayewun yani burada sana düzgünce cevaplar yazdım, ama fazla zorlama bence. Sana sayfalardan beri mantıklı argümanlar sunuluyor, bir tanesine bile cevap veremiyorsun. Sonra da güya alaya aldığını sanıp kendini daha da komik duruma düşürüyorsun. Arama motoruna ''determinizm'' ya da ''evolution'' bile yazsan yüzlerce makale çıkar karşına. Bilmiyorum, bakıp öyle cevap vereyim demek yerine mesajları okumadan kızgın atıyorsun. Garip.

@Ayewun yani burada sana düzgünce cevaplar yazdım, ama fazla zorlama bence. Sana sayfalardan beri mantıklı argümanlar sunuluyor, bir tanesine bile cevap veremiyorsun. Sonra da güya alaya aldığını sanıp kendini daha da komik duruma düşürüyorsun. Arama motoruna "determinizm" ya da "evolution" bile yazsan yüzlerce makale çıkar karşına. Bilmiyorum, bakıp öyle cevap vereyim demek yerine mesajları okumadan kızgın atıyorsun. Garip.

Dostum adam cevap veriyor, o cevaplar eski diyorsunuz, sonra adama cevap veremiyorsun diyorsun komik cidden.🤣🤣
@359149 🤣🤣🤣
@Haruki Murakami 🤣🤣🤣

Evrime inanmıyorum sadece. Bu kadar yazmaya zahmet etmeseydiniz keşke.

@Shimada Sensei adlı arkadaşın "araştır" demesi üzerine ''evrime inanmıyorum'' dediğiniz için söyledim zaten :). Çünkü araştırmış olsaydınız inanılıp inanılmayacak bir şey olmadığını anlardınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı