Yaratıcı - zaman ilişkisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sözler Köşkü denen zırva kanalı referans olarak göstermiş. Komik. İzlediğin kanalın yaptığı saçma sapan videoya cevap. Evrim ve bilim hakkında zerre bilgisi olmayan şahısların işkembeden sallaması, evrime inanmıyorum gibi boş kelimeleri söylemesi hatta dünya düzdür demesi kapkara bir cehalettir.
Bunu savunanlar da bir o kadar cahildir.
Siz ne kadar evrim yok deseniz de elbet bir gün evrime boyun eğeceksiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gökten indiği sanılan kitaplar tamamen insan elinden çıkmadır. Tanrıyı da yine insan yaratmıştır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bence evrim var. Dinimiz de de Peygamber efendimizin gelişiyle birlikte, ömürlerin kısaldığını belirten bir takım şeyler vardır.

Onun dışında Hz. Adem'in 1000 yaşında vefat ettiğini söylüyorlar. Ayrıca bayağı uzun boylu oldukları da biliniyor.

O yüzden İslam'a göre evrim vardır bence. Lakin Kuran'ı Kerim ne var ne yok diyor. Ama biliyoruz ki, Kuran'ı Kerim'in hep nasihat ettiği şey, araştırın.

Hayırrrr ilah! Bırakma biziiiiii! Biz sensiz ne yaparız hüüüüüüüü.

Yallah hadi...

Sözler köşkü denen zırva kanalı referans olarak göstermiş. Komik. İzlediğin kanalın yaptığı saçma sapan videoya cevap. Evrim ve bilim hakkında zerre bilgisi olmayan şahısların işkembeden sallaması, evrime inanmıyorum gibi boş kelimeleri söylemesi hatta dünya düzdür demesi kapkara bir cehalettir.
Bunu savunanlar da bir o kadar cahildir.
Siz ne kadar evrim yok deseniz de elbet bir gün evrime boyun eğeceksiniz.

Gökten indiği sanılan kitaplar tamamen insan elinden çıkmadır. Tanrıyı da yine insan yaratmıştır.

Evrim ağacı denen zırva ve üçkağıtçı kanalın dediklerini de kanıt olarak gösteren inandıkları şeyin zıttını söylüyorlar diye bu kadar çıldırmakta neyin nesi, saçmalamakta Level atladınız sizin gibiler olduktan sonra bu ülkede konuşma hakkı ilerleyemez, gelişemez. Dedikleri mantıklı diye bu kadar zorlanmakta ne bileyim yani.
Dünya düz mü diyorlarmış,ne duyamadım,iftirada 1 numaralı adamlar,ancak iftira atarsınız.

"Cevaplari okuyamadim" nedir?

1. sayfadan baslayip okuyunca karsina yazilanlar cikmiyor mu?

Televizyonunu yeni acanlar için Mac ozeti gecen spikerler gibi periyordik olarak fikir mi beyan edelim?

Hocam bir tık içerlemiş gibisiniz, çok fazla yanıt almış direk son sayfaya geldim, sadece neyi savunduğunuzu sordum, mesela şu sebepten ötürü inanmıyorum vs, bu kadar kabaca cevap vermenize gerek yoktu :)

Bilim her zaman üstündür. Asla sorgulamak gibi olmasın ama yaratıcı nasıl oldu acaba? Bilimsel tarihe bakmamız lazım. İlerleyen zamanda ortaya çıkar. Xy kavramı.
X= tanımlayamadığımız şeyler.
Y= tanım kelimesinin üstü kavramsal şeyler.
M. Ö 500'de elektrik ne? Gibisinden.

Linçlemeyin lütfen.

Sahte ilahların seni kurtaramaz.

Ölünce nereye gideceğimiz malum değil. Kimse sonsuza kadar yaşamak istemez ha cennet ha cehennem. O zaman anlamı kalmaz yaşamanın.

Bilim her zaman üstündür. Asla sorgulamak gibi olmasın ama yaratıcı nasıl oldu acaba? Bilimsel tarihe bakmamız lazım. İlerleyen zamanda ortaya çıkar. Xy kavramı.
X= tanımlayamadığımız şeyler.
Y= tanım kelimesinin üstü kavramsal şeyler.
M. Ö 500'de elektrik ne? Gibisinden.

Linçlemeyin lütfen.

Zamandan önce olduğu için hep vardı, zamanın içinde değildir, zaman yapan zaten yaratıcıdır.

Evrim ağacı denen zırva ve üçkağıtçı kanalın dediklerini de kanıt olarak gösteren
Açıklamaları tatmin etmiyorsa, referans aldıkları bilimsel kaynakları da inkar mı ediyorsunuz? Bu bir kenara, canlıların oluşumuna nasıl bir açıklama getirdiğinizi de merak ediyorum? Herhangi bir yaratıcı yaratmış olabilir ancak o zamandan bugüne kadar olan süreci "ol dedi oldu bitti" böyle açıklamak çok abes.

Haddini çok aşıyorsun Tenyyson.
Zamandan önce olduğu için hep vardı, zamanın içinde değildir, zaman yapan zaten yaratıcıdır.
Kanıt var mı ya da net bi' bilgi? Lakin zırvaların hep beklediğim gibiydi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı