Yaşadığınız paranormal olay var mı?

Ben Çelik Yumruklar filmini izlemiştim 2021 yılının 15 tatilinin son günü ve bunu izleme amacım yoktu sadece eskiyi yad etmek için izlemiştim. LGS sınavına girecektim 2021 haziranında ve ben o filmi izler izlemez yaramaz çocukken ders çalışmak bilmezken derse gömüldüm. Dipteyken zirveye çıktım kendimce. Bu filmi 3 yıl önce 2019 yılında tekrar izlemiştim oda Haziranın 30undaydı ve o günden 1 ay sonra tam gününü bilmiyorum -yaşım 13 tabiki- bisiklet sürerken önüme bir araba çıkmıştı ve bisikletten atlamıştım korkudan. Bu filmde bir şey var bence.

Gece saat 4 falan. Açık market yok, 10km uzaklıkta açık benzinlik var sigara ve yiyecek falan almaya gideceğim. Mevsimde kış. Kar yağıyor. Ben garajdan arabayı almaya giderken evin hayatında hiç ama hiçbir iz yoktu. Kar yağdığı için dümdüzdü. Benzinliğe gidip geldiğimde evime çıkarken, merdivenin altında bir ses duydum. Kar ezme sesiydi. Ve fark ettim ki, büyük ayak izleri var. Hiç olayı kovalamadım, gidip bakmadım. Beni çok acayip ürküttü. %100 olarak birinin olduğuna inanıyorum fakat köpeğim biri olsa asla sakin kalmaz. Hayvan uyuyordu. Etraftaki o gece sessizliği, bir de karlı gece sessizliği, merdivenin başında beklediğim 10 saniye 1 ömür gibi geçmişti. Paranormal değil fakat çok korkunç.

Bu aralar korkuyla ilgili (cinler, silüetler, halüsinasyonlar, gerçekleşen rüyalar) şeylere çok takıldım. Ve bu olayların hep gerçek mi olduğunu ve anlatılanların ne kadarının abartılmadığını merak etmişimdir. O yüzden size ufakta olsa yaşadığınız paranormal bir olayı anlatmanızı istiyorum.
hocam bir gece tam yatmaya giderken annemi yatağıma bakarken gördüm ışıkta kapalıydı ama sanki o ışık saçıyormuş gibi onu gördükten sonra kanım çekildi çok korktum ne yapacağımı bilemeden koştum oturma odasına ordada annem yatıyordu çok saşırdım aga neyse bu olayı atlattım 2 3 saat geçti oturma odasında vakit geçirdim biraz bu sefer odamın kapısını açtığımda o kadın tam önümde dikildi korkudan bayılmışım gözlerimi hastanede açtım

hocam bir gece tam yatmaya giderken annemi yatağıma bakarken gördüm ışıkta kapalıydı ama sanki o ışık saçıyormuş gibi onu gördükten sonra kanım çekildi çok korktum ne yapacağımı bilemeden koştum oturma odasına ordada annem yatıyordu çok saşırdım aga neyse bu olayı atlattım 2 3 saat geçti oturma odasında vakit geçirdim biraz bu sefer odamın kapısını açtığımda o kadın tam önümde dikildi korkudan bayılmışım gözlerimi hastanede açtım
Oha ben bunu görsem dilimi yutarım. Allah korusun. Geçmiş olsun.

Gece saat 4 falan. Açık market yok, 10km uzaklıkta açık benzinlik var sigara ve yiyecek falan almaya gideceğim. Mevsimde kış. Kar yağıyor. Ben garajdan arabayı almaya giderken evin hayatında hiç ama hiçbir iz yoktu. Kar yağdığı için dümdüzdü. Benzinliğe gidip geldiğimde evime çıkarken, merdivenin altında bir ses duydum. Kar ezme sesiydi. Ve fark ettim ki, büyük ayak izleri var. Hiç olayı kovalamadım, gidip bakmadım. Beni çok acayip ürküttü. %100 olarak birinin olduğuna inanıyorum fakat köpeğim biri olsa asla sakin kalmaz. Hayvan uyuyordu. Etraftaki o gece sessizliği, bir de karlı gece sessizliği, merdivenin başında beklediğim 10 saniye 1 ömür gibi geçmişti. Paranormal değil fakat çok korkunç.
Bu olaya ek olarak zihnimin beni şoke eden bir oyunuyla karşılaşmıştım. Çok olmadı bu olaya 2 ay falan olmuştur. Bir gün yatağımda yatarken, penceremden birisinin fener tuttuğunu fark ettim. Bekledim ve ışığın arkasında 2 gölgenin olduğunu gördüm. Beni büyük bir korku sardı çünkü yalnız yaşıyordum. Adamlar evin kapısına doğru yönelip kapıyla uğraşmaya başladılar. O sırada zihnimde mutfaktan bıçak alıp adamlara saldırmak var diye derken yatağımdan doğrulduğumda terle kaplı olduğumu gördüm. Hala kapıyı dinlemeye çalışıyordum meğersem hepsi rüyaymış. Bunu da pencereme yansıyan sarı ışıktan fark ettim. Sokak ışığından, adamlar geldiğinde, rüya anında pencereye onlarınkinden başka ışık yansımıyordu. Fakat rüya olduğunu anlamam 5 dakikamı aldı. Korkudan çok ter atmıştım. Hiç unutmam bu olayı ömrüm boyunca.

Bu aralar korkuyla ilgili (cinler, silüetler, halüsinasyonlar, gerçekleşen rüyalar) şeylere çok takıldım. Ve bu olayların hep gerçek mi olduğunu ve anlatılanların ne kadarının abartılmadığını merak etmişimdir. O yüzden size ufakta olsa yaşadığınız paranormal bir olayı anlatmanızı istiyorum.

(Yaklaşık 2 3 yıl önce olan olaylar.) Gece vakti arkadaşlarla saklambaç oynuyoruz ben ebe oldum saydım saklandık falan kendi evimin tarafına doğru arkadaşlarımı aramaya gittiğimde evimin yanındaki duvardan karşıya doğru bir karaltı geçmiş gibi gördüm

Aradan biraz geçti bir sabah okula giderken hazırlanıyordum o saklambaç oynarkenki gördüğüm karartıyı tekrardan evin koridorunda gördüm çok korktum 3 saniye içinde evden kaçtım

Aradan yine biraz vakit geçti duş alırken bir anda çöp kutusunun kapağı yukarı doğru açıldı

Aradan yine biraz zaman geçti yine ben duş alırken sol tarafımda bir siyah - grimsi bir şeyin bana
Doğru baktığını gördüm gibi oldum gözümün ucu ile çok korktum
Aradan yine biraz zaman geçti bir gün sabahlamaya karar vermiştim telefonumla gezinirken (yatağımdaydım) abimin yatağının oradan 3 defa ses geldi duyduğuma çok eminim. Yine çok korktum fırladım hemen başka odada oturdum

Birkaç kez de evde tek kaldığım zamanlar eşyalarımın yerlerini değişmiş buluyorum evde tek olduğum zaman yorganın şekli değişmiş şekilde karşılaşıyorum
Şimdi ise korkmuyorum bu tür olaylar nadir de olsa korkum anlık oluyor 1 2 dakika sonra korkum geçiyor eskiden karanlıktan da korkuyordum şimdi neredeyse korkmuyorum

Paranormal değil ama yinede paylaşmak isterim.
Elektrikler gitmişti, bende camdan manzarayı izleyim dedim. Manzarayı izlerken elektrik geri geldi. Tabi kafam cama yansıdı. Bende söverek geriye zıpladım. Resmen korku sıçraması yaşadım. 😂.

Yeni konular

Geri
Yukarı