Yaşlılara Saygı Duymuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Recep Baltaş Her yasliya saygi duymuyorum falan deseydin, cok yanlis anlasilacak bir konu basligi secmissin be ya :)
Bununla ilgili bir sey derdim ama ban yerim. Ehheehe. :)
Tamam da şimdi çok büyük yıllar sonra ben de yaşlanacağım? O zaman bana da mı saygı olmayacak? :(
Ustadin yazdiklarini anlasan bu yoruma gerek duymazdin. Artik ben de senin konularini gormezden gelip sana gaz vermekten vazgectim anlasilan ciddi bir sorunun var. Hahahaah.

Yanlis anlama seviliyorsun yinede. :) Saka maksatli yazdim.
Neden karşındaki insanı azarlama gereği duyuyorsun senin ne haddine ? Hem herkes senin görüşünde olmak zorunda değil ama senin zihniyetin böyleyse sen yallah Avrupa ülkelerine.

Arkadaşın da dediği gibi kamera karşısında güzel tiyatro oynuyormuşsun. Gerçek kimliği insanın çok çabuk ortaya çıkıyor. Senin gibi insanlardan bıktım artık.

Bide aynı hakaretleri biz başkasına yazsak 1 yıl ban yeriz, ama sen yapınca bir şey olmuyor ?

Yahu adam yobazliklari elestiriyor yanlis anlamissin galiba egerki yanlis anlamadiysan üstad sana o sozleri soylemekte kesinlikle sonuna kadar hakli.
Aklıma şu video geldi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Supersin. Hahaahhahajahahahah. :)

Biri de avrupaya falan git demis Recep üstada. Adam Almanca ogretmeni isterse oraya gider is bulur calisir milyoner olur ondaki bilgi ile. Hatta vatandasi bile olur. Onda ki vatan sevgisine hayranim bu ozelliklerde birisinin ülkemiz de kalmasina sasiyorum dogrusu.

Gelelim asil konuya bu tür saldirilari yapan çomarlar dini yurtlarda gecirmis gencligini ve bu hale gelmis kisiler eminim bundan. Benim bir arkadasim vardi dini bir tarikata mensup yurdunda kalirdi liseden arkadasim benim 150 TL'mi caldi. Ayni zaman da bulundugu sehire gidecegimi ve neler olacagini orada gorursun dedigim anda R yapip utanmadan bir de hakkini helal et dedi. Hali hazirda olan 450 TL'yi de yatirdi. Bunlar güzel sözden anlamazlar katiyen virus gibi çomarlar lanet olsun onlara. Nasil bir din egitimi aliyorlarsa orada her bir b*k ogretiyorlar insan haklarindan baska. Kisacasi bunlar iflah olmaz bir virusdur. Ayrica daha neler anlatirdim o yurtla ilgili ama gerek yok.

Simdi bir kac dangalak gelir de yok efendim onlar dinimizi yayiyor guzel seyler yapiyor der. Kendilerine murit toplamaktan baska bir halt yaptiklari yok. Inşallah bu FETO ve kedicik tarikatina yapilan operasyonlar diger tarikatlara da yapilir.

Farklı düşüncelere sahip insanların bir arada problem olmadan yaşamasının tek yöntemi; birbirlerinin düşünce ve özgürlüklerine saygı duymalarıdır. Yakın tarihte solcuların başörtüsüne saygı duymaması ile bugün sağcıların mini eteğe saygı duymaması aynı şeydir. Giyinme özgürlüğü ile soyunma özgürlüğü eşittir; ahlak sınırları çerçevesinde elbette. Bu yüzden kendimi ne solcu ne de sağcı olarak tanımlayamıyorum ben, ortada konumlandırmak zorunda kalıyorum.

Ek olarak "Saygı duymayan" insanı eleştiren kişileri iki yüzlülük veya nefret suçu ile itham etmemek lazım. Nefret en doğal hakkıdır çünkü. Sizler nefret etmiyorsanız o halde sizler de aynı şekilde "Düşünce ve özgürlüklere" kalkan tutuyor, mani oluyorsunuz demektir. Önce dönüp kendinize bakmanız gerekir. Ben bir Müslüman olarak; tek derdi açık giyinenlere laf salatalığı yapmak olan insanlardan nefret ediyorum, bunu dile getirebiliyorum. Ama sizler yalnızca; eleştiren insana muhalefet oluyorsunuz, o halde otobüsteki dedeyi de savunuyorsunuz dolaylı olarak.

Devir özgürlük devri artık; Arabistan gibi zorla, tek bir kalıba sokamazsınız insanları. Ben de açık açık düşüncelerimi aktarayım sizlere, hiç öyle saklanmadan, gizlenmeden. Ben de mini etekleri abartılı buluyorum, hatta dünyaya güzel gelmiş kadınların beynini geliştirmek yerine bir yerlerini açarak merdiven atlamasına ifrit olan insanlardanım. Beyni yerine kadınlığını kullanan embesillere ayar olan bir insanım. Ancak karışmam, karışamam. Çünkü karışırsam; yarın bir gün annemin başörtüsüne karışıldığında konuşma hakkı bulamam kendimde. Özgürlük diye buna diyoruz, bir arada yaşamak diye buna diyoruz.

Yıl olmuş 2018, artık geçelim bu kılık kıyafet mevzularını. Bunlar bizi ileri götürmez. Bu tip köle zihniyetli insanlara da bedava ulaşım hakkı tanımayacaksın, o zaman anlayacaklar hatalarını.

Yetmez dayı Özel tim falan çağırsaydın mini etek giydiler diye kurşuna dizsek daha doğru olmaz mıydı (!) Bunlar bu örnekler ne yazık ki ülkemiz gibi cinsel açlıkta tavan yapan ülkelerde meşhur olaylar ne kadar baskı o kadar ahlaksız bir düzen yani özgür ve kurallı olmalı adamlar uzaya gidiyor araştırma yapıyor evde kullandığımız her şeyi adamlar üretmiş kalem de dahil mal gibi tüketiyoruz o da yetmezmiş gibi kadınların çocukların ne giyeceğini tartışıyoruz. Sen geri kalmış bir milletsen çıplak gezsen ne olur kevlar giysen ne olur taciz eden eder kıyafet zorbalığı en uyuz olduğum şeydir. Aziz milletimize atıf ta bulunmak istemem pek ama ne yazık ki bugün Kurtuluş savaşındaki şanlı milleti pek göremiyorum herkes köle kılıklı gibi sanki değişik özellikle anadolu insanı çok farklı.

Tamam da şimdi çok büyük yıllar sonra ben de yaşlanacağım? O zaman bana da mı saygı olmayacak? :(
Aslında başlıkta hata olmuş. Başlık bence "Yobaz zihniyetli insanlara saygı duymuyorum" olması lazımdı. Bu arada herkes her yıl her gün saat saniye yaşlanıyoruz. Sana duyulacak saygı geçmişinden bugüne yaptıklarınla ilişkilidir bu arada unutma.

Yahu kadının giydiği etekten sana ne? Ahirette hesabını sanki sen vereceksin. Madem kadını göz refleksi olarak bir defa gördün giymiş mini eteği, kaldırma bir daha o tarafa başını yürü git camdan dışarıyı izle. Şoförün derdi otobüse daha ne kadar müşteri alabilirim derdi onu mu düşünecek? Zihniyeti cenabet mahlukat.

Bu denyö yüzünden Türk insanını ve müslümanlığı karalama yapmaya çalışanlar olacak. Avrupa'da ya da Amerika'da yok mu böyleleri? Başı kapalı diye mağazalarda satış yapmayıp, köpek gibi tartaklayan milletler var. Evet herkez özgür iradesi doğrultusunda istediğini giyer ya da çıkarır. Madem orasını burasını açanlara tepki gösterenler yobaz oluyorsa, başı kapalı bi bayanada saldıranlar aynı şekilde kınanmalı. Özellikle bazı solcular, sadece başı kapalı bayanları hedef almakta. Geçenlerde metroda başı kapalı diye savunmasız bir bayana saldıran mahluk vardı bilenleriniz bilir. Hadi şortlu bir bayana tahrik edici diye saldıranlar var ki bunlarda zaten başlıca yobaz. Başı kapalı bir bayanın sizlere zararı nedir? Baş örtüsünden mi tahrik oluyorsunuz. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı